BUGÜN İŞTEN ÇIKCAM güzel bir bahane?

2 aydir calistigim call centerdan bugün cikisimi isticem ama bugün bildircem ve direk cikmak istiyorum normalde bugünü bitir sonra cik diyorlar arkadaslarima oyle yaptilar ama bugünde calisirsam diğer ay icin calismis olcam ne bahanesi uydurabilirim de bugün cikabilirim mesela neden dün soylemedin derlerse bugün belli oldu dün zaten izinliydim demeliyim bugünde calis yarin cik dediklerindede bahane soylemem lazim yardim lütfen.

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Birgunde onlara çalış ne olacak

0|0
    0|0
    • Diğer aya gectik bir an once kurtulmak istiyorum cunkuu ne diyebilirim bahsne yaa bulamadim

• Bahane yok çalışmama ailen karşı çıkıyor saatleri uygun değil. Hergün evde problem yaşıyorum. İşten ayrılmam lazım. Ayı tamamlamak için çok gayret ettim ama daha fazla aile baskısına dayanamayacagim. İşimi çok seviyorum ayrildigima çok üzülüyorum. Ailemi ikna edebilirsem tekrar sizlerle çalışmayı çok istiyorum ama ayrılmak zorundayım. :(

En İyi Kız Görüşü

• Yola çıkıcam annemle eşimle felan akrabamız hasta memlekete gitmem lazım otobus şu saate kalkıcak felan filan

1|0
    0|0
    • Aynen dogru oyl bisi diyim insallah bizene dün soyleseydin vs demezler

• Bugun belli oldu akrabamın bu kadar durumunun ağır oldupunu bilmiyodum dersin

Erkekler Ne Diyor 15

• 15 gün ihbar süren var eğer 2 ay oldu ise.

0|0
    0|0
  • dedemın tansıyonu cıktı hastaneye goturcem benden baska kımse yok cunku de

0|0
    0|0
  • Regle oldum ağrım var

0|0
    0|0
  • İstifanı yaz. İşten çıkarsın sebebsiz

0|0
    0|0
  • Sigortali calisiyosan 15 gün önceden bildirip de erken cikarsan ceza oluyor heralde

0|0
    0|0
  • Rapor al bitsin. Sen alacaklı ol her halükarda.

0|0
    0|0
  • Cinsellikle ne alakası var sorunun

0|0
    0|0
  • yüz üstü bırakmaya girer senin bu yaptığın

0|0
    0|0
  • işten çıkma haberini cinsel soruda neden soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Yalanların burayı alet etme bide günaha mı girelim..

0|0
    0|0
  • Call centerlarda ne kadar ucret veriyorlar, birseymi satiyorsunuz

0|0
    0|0
  • İşçi ve işveren hakları var arastir

0|0
    0|0
  • Call centerna satiyodunuz

0|0
    0|0
  • Cinsellikle ne ilgisi var bacim bu durumun.. iyi cik o zmn ne diyim

0|0
    0|0
  • Bugün çalisip yarin çik. 1 ay ordan ekmek yedin yedigin kaba tükürme

0|0
    0|0
    • Tamamda bnim haricimde caliscak büsürü kisi var yine kendilerini dusunmus olcaklar cok kotu bir yer 1 ay ekmek yedim ama yapmadiklari kalmadi bahane lazim

• Eger dun soylemis olsan yerine baskasini cagirirlardi bugun. Bencil insanlari sevmiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 ayını doldurduysan 15 gün oncesınden bıldırmen gerek ıs yerıne okadar tutcaklarını sanmıyorum ama bugunu calıstırlar

0|0
    0|0
  • Gerçeği söyle

0|0
    0|0
  • O zaman ceketini alıp çıkacaksın

0|0
    0|0
  • E işe gitme

0|0
    0|0
Yükleniyor...