Kapat

Fotoğraf olayını çok abartmadılar mı?

Sanki insanlar yaşadıkları anı kaydetmek için fotoğraf çekilmiyor da, fotoğraf çekilmek için kendisine an yaratıyormuş gibi.

1|1
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Hah, işte bu.

Böyle bir iki arkadaşım var. Saçma sapan bir kafede otururken birine telefonu verip resim çeker misiniz deyince yerin dibine giriyorum. Çünkü kafe yani, bir olayı yok. Bir de resim güzel çıkmazsa tam zıctığımızın resmidir. Aynı sahne en az 3-4 kere tekrar edilir :(

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• artık resmen
    aaaa ben burdayım
    herkesi çatlatayım
    yeminle millet manyadı

0|0
    0|0
    • Bir yere gidiyoruz.. Daha varmadan adamlar bildirim yapayım diyor. Cem Yılmaz'ın "daha kulenin haberi yok" esprisi gibi.. Ya bi' sakin ol tamam en çok sen geziyorsun arkadaş

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Önemli olan AN'ın tadını çıkarmak..
    Fotoğraf çekmeyi seviyorum fakat her dakika fotoğraf çekersem zaman ellerimin arasından kayıp gider.
    Hikayeyi yaşayacaksın ki yazacaksın.

0|1
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Bide manzara falan da degil sadece kendilerini cekiyolar farkli pozlarda komik yani otuz foto var diyelim yirmi bes kendisi diger besi yemek falan sacmalik..

0|0
    0|0
  • Ve insanlar artık checkin yapmak için bir yerlere gidiyorz sosyal medyada paylaşabilmek adına sosyalleşiyorlar içlerinden geldiği için değil. Bugün pazar herkes bir yerlerde fotoğraf çekecek checkin yapacak bende bir şey yapmalıyım mod on tüm kafalarda (bende bu durumu eleştirenlerdenim)

0|0
    0|0
  • Doğru haklısın. Özellikle fotograf çekmek için güzel mekanlara gidenler var halbuki anı yaşasalar daha samimi olur.

0|0
    0|0
  • Aynen ve artık fazla değeri kalmadı fotoğrafın maalesef

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Tebrkkkk

0|0
    0|0
  • Kendileri için çekilen de yok artık. Amaç başkalarına hava atmak

0|0
    0|0
  • Aynen öylee. d

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• "Sanki", "-da" ve "gibi" kelimelerini cümlenden çıkarırsan daha doğru olur.

1|1
    0|0
  • Evet o yüzden faceten çıkma kararı aldım

0|0
    0|0
  • Çok ince bir tespit. Katılıyorum knk.

0|0
    0|0
  • Rozet kazanmak icin cafe bar gezip 1 tane ice tea içen fakir selenlere de değinmek gerek

0|0
    0|0
  • Millet swarmda gitmedigi yerden check in yapıyor. Yedigi cheese kekin içtiği lattenin fotoğrafını atıyor instagrama. Yahu tamam en çok sen sosyalsin en çok sen gezdin en çok sen biliyorsun falan mı demeliyiz ne anlamadım. Gereksiz yani.

0|0
    0|0
  • yok telefonumda selfie çekebilecek ön kameranın önünde toz var
    çekmiyor kısacası

0|0
    0|0
Yükleniyor...