Neden kimse beni istemeye gelmiyor?

103 kiloyum evet kilom cok ama cevremde benim gibi olanlari bile istemeye gidiyolar beni kimse istemiyor. Param var. ailem taninmis biri kuzenlerim hep evlencek bu yil zayif olduklari icinmi evleniolar beni neden kimse begenmiyor :( ama arkadasim 109 kilo onu bile istiyorlar beyaz tenli saclarim sari ve giyimimede dikkat ediyorum neden ya neden :(

0|1
10|34

En İyi Erkek Görüşü

• aga bişey diyim mi.
    benim 185 boyum var.
    ben bile 73 kiloyum. yani sen bide kızsın boyun kısadır muhtemelen.
    o kilonun o boyda hoş görünmeyeceğini tahmin edebiliyorum yani.
    vermende fayda var çünkü hem sağlık açısından hem özgüven açısından , hemde insanların düşüncelerinde olsun olumlu değişmeler olacaktır emin ol.
    bir girişimin olsun bu konuda.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kiloyla bakımına dikkat etsen ne? Azim göster de bir diyetisyene git spora git zayıfla. Ne tuhaf insansin 70kiloluk zayıf adam seni napsın allah aşkına? Git güzelce zayıfla güzelliğine güzellik kat hiç mi özenmiyorsun fiziği güzel kızlara? Neyin eksik senin onlardan? Sonra neden beni kimse beğenmiyor diye ağlarsın böyle. Azim olacak kızım azim bırak şu ağlamaları. İnce belli kadına kim hayır der.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Kilo problem değil halledilir takma kafana.
    Ama bak niye kimse gelmiyor diyosun. Ekmek mi alıyoruz hayatım gelip alıp çıkalım. Çık dışarı sosyalleş bir erkek arkadaşın olsun. Zamanla oraya da gelir işler. Bu arada herkes kiloya takılmış ama hiç düşünme yani bir yılda burdaki herhangi bir kızdan daha güzel vücuda sahip olabilirsin gerçekten istersen. Bir de kim ne derse desin kilolu hatunların yüzleri çok güzel oluyor bence.

0|0
    0|0
  • Kaplumbağa deden... Sen hep evde anne babanin minicik.. Pardan devasa kızları olarak kal. Öyle daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • bu kadar paran varsa git bir iyi bir diyetisyenle görüş ve fitnese yazıl her akşam fitnese git akşamları yürüyüş yap beyaz ekmek yerine esmer ekmek ye kızartmalardan yağlı yemeklerden uzak dur haşlama tarzı ve salata türü yemekler ye bak nasıl 60 kiloya iniyosun sen beni dinle.

0|0
    0|0
  • Tedavi ile zayıfla

0|0
    0|0
  • Çünkü çok kilolusun. Benden 25-30 kilo ağırsın. Tanıdığım ağır adamlardan bile. Görüntü estetikten olabildiğince uzak olur. Alacak adamın sırılsıklam aşık olması lazım yoksa olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Birde param var diyo ya? Madem paran var. 0na deki beni zayiflat. Gücü yetecek mi? Madem parana güveniyosun hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • kısmetin kapalıdır

0|0
    0|0
  • annene çıtlat yeter

0|0
    0|0
  • Ice kapanık ve sert Mizaçlı biriysen ondandır :S
    Yaşın kaç ki hem?

0|0
    0|0
  • Görmek lazım.
    Resmini koy, talip çıkan olacaktır

0|0
    0|0
  • Buna ya nasip ya kısmet diyorlar.

0|0
    0|0
  • Gecen gun gorucuye gittigim kiz benden oldukca kiloluydu yanima yakistiramayacagim icin istemedim
    Kilo ver
    ama oylede boylede vardir nasibi

0|0
    0|0
  • 103 kiloyumu gördüm gerisini okumadım bile , sence de nedeni ortada değil mi

0|0
    0|0
  • süzül...

0|0
    0|0
  • Kilo ver

0|0
    0|0
  • Kiloylamı alakalı sence?

0|0
    0|0
  • Kardeş istenme kiloyla alakalı değil

0|0
    0|0
  • 3 haneli kilo erkekte bile kötü, düşün kendi halini.

0|0
    0|0
  • Bulalım istiyorsan birini :) çöpçatanlık yaparız

0|0
    0|0
  • 103 kilo da çok fazla sanki..

0|0
    0|0
  • Keşke burda kendini bitirene kadar spor salonunda felan kilolarını bitirseydin be kızım

0|0
    0|0
  • güzel kalbini gören olmamış bence

0|0
    0|0
  • kımden ıstıycez :) adres ver gelelim

0|0
    0|0
  • az zayıflasan nasıl olur :)

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Verirsen bir 45 kilo ben bile isterim seni

0|0
    0|0
  • Giyimim iyi diyosun hala. bu kafayla daha cok yalnız kalirsin

0|0
    0|0
  • Geliriz be

0|0
    0|0
  • görrmeden bir şey ddiyemem canım

0|0
    0|0
  • Uzulme zamani var demekki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 9

• Öncelikle kimse seni istemesin senin birini iste bunun icinde öncelikle kendine olan saygindan ötürü ve daha mutlu olabilmek icin spora basla sagliginda her hangi bir problem yoksa tabii bakimli ol sonra bulursun sevebilecegin birini , güclü ol biraz fikirlerine bedenine deger ver..

0|0
    0|0
  • Allah nasip etmedikten sonra kullar hiçbir şey yapamaz...

0|0
    0|0
  • Bunların kiloyla alakası yok tiple alakası yok ne manken gibi kızlar görüyorum aşk hayatları yok kısmet dedikleri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Neden istemeye gelsinler istiyosun bu yasta? Birak onlari kendine odaklan, egitimini tamamla ya da is falan bul. Gez toz arkadaslarinla eglen. Zayiflamayada calis yavas yavas. Hersey guzel olucak diye dusun

0|0
    0|0
  • Kısmet biraz da bu işler

0|0
    0|0
  • Zayiflayacaksin

0|0
    0|0
  • Herşeyin bir zamanı var Acale etme

0|1
    0|0
  • Acil spora basla bence