Yeni tanisilan biriyle nasil arkadas olunur?

öncelikle günaydın😊yeni tanisilan biriye Nelerden bahsedilir ve yapmacik olmamali hic arkadasim yok okulda bulmaya calisiyorum yardimlar icin simdiden tesekkürler

Güncellemeler:
Yardimlariniz icin tesekkürler isci bayraminiz kutlu olsun bu arada 😊😊

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben guler yuzlu oluyor ve espirili olmaya calisiyorum. Ortami resmiyetden uzak tutan sadece daha rahat bir ortam olusturuyorum. Sonrada soru manyagi yapiyor guvenilcek birisimi diye yani zaten sorular yolunu buluyor. Fikirlerini aliyorum ve objektiv duruyorum tabi kafa dengi isek zamanla zaten oda bende arkadas olabiliyoruz. :) genelde konularim hep kisiye ait oluyor. Karsikdaki kisiye odaklanabiliyorum tamamen.

1|0
    0|0
    • Ben soruyorum cevap veriyor ama o sormuyor utangac mi yoksa arkadas mi istemiyor anlamadim yani arkadas istemeyen bir insan olabilir mi sence?

• Eig icin tesekkurler :)

• Rica ederim😊

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer sürekli konuşma ihtiyacı duyar isen bilki onun senin için uygun biri olmadığı. Asıl dostunu bulduğunda birlikte konuşacağın değil birlikte susmanın daha iyi olduğunu görürsün

1|0
    0|0
    • Yanimda oturuyor ve ikimizde susuyoruz zaten ama pek yakinlik hissedemiyorum istenmiyor gibi bir his

• Şimdi ayrıntıya girersek o suslunlukta hissedersin ya çok itici olur ya da bir ömür hiç ayrılmak istemeyeceğin dostun ama bu arkadaşında ilk seçenek olmuş

• Evet umarim arkadas olabilir tesekkürler😞😊

• Acıdım şimdi... zamanla herkes layıkını bulur. Önce bir gözlem yap. Kimlerle arkadaş olabilirsin. Seçici ol. Arkadaşının çok olması önemli değil, az olsun öz olsun.

1|0
    0|0
    • Bir tane olsa yeter gercekten iyi niyetli bir insanim ama cok utangacim bu yuzden cogu zaman yalnizim arkadas olmak istedigim kisi de benim gibi ama napicagimi bilmiyorum yani nelerden konusacagimi😞

• Öz güven... Unutma senin acıktığın gibi herkes acıkıyor, her insan gaz çıkarıyo Vs... her insanın ihtiyacı zaafı zayıflığı var... Sen in neyin eksik ki ürkek korkaksın. Sen iyiliğinle en güçlü, gururlusun. Boş ver sen kendin ol ve kendin olmayı sev. kelimelerden korkma... saygılar

• Tesekkürler😊😊

• Sadece yüzyüze oturmak , sohbet etmek , dürüst olmak felan :)

1|0
    0|0
    • Yapiyorum ama sanki hicbisey degismiyor sence arkadas istemiyor olabilir mi?

• Kardeşim ihtimaller her zaman vardır. Zamana bırak herşeyi öğrenirsin.

• Sigara icerken cok guzel arkadas ediniliyor 😂

1|0
    0|0
  • Memleket muhabbeti yap çok sarıyor.

1|0
    0|0
  • konuşarak

1|0
    0|0
    • Hangi konulardan konusulur bilmiyorum yeni yeni tanistigin biriyle yani yoksa bende biliyorum da konusmayi konu yok :D

• Haklisin Tesekkürler 😊

• ricalar seninde bayramın mübarek olsun :):)

• merhaba nbr iyi ok grs

1|0
    0|0
  • Biz tanisalim 😂

0|0
    0|0
    • Ben kiz arkadas edinmek istiyorum ayrica okulda dedim burda arkadas edinmesemde olur ama yinede tesekkürler😊

• Hahaha benimkisi bir seçenek ti ama ya ☺

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeni insanları hiç çekemiyorum

1|0
    0|0
    • Neden ki o da böyle düsünürmü?

Yükleniyor...