Ne kadar güzel kız diyorsun heyecanlanıyorsn ama konuşmaya başlayınca soğuyorsun sizede oluyor mu?

Bir açıyorlar ağzını aayy şikirim geçen gene falan... sana ne kadar marka delisi olduğunu ne kadar budala olduğunu anlata anlata bitiremiyor bir anda o güzellik sanki eriyor..

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O yüzden dış güzelliğe cok takılmayın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle. 😂

0|0
    0|0
  • dis gorunuse baktikca boyle oluyo kiz olsun erkek olsun dis degil. ic guzellik diyecegim ama hicbirimiz bakmiyoruz ben bile cok bakmiyorum ic guzellige ben dememim. kastida ic guzellik onemli dedigimden ki onemli :D neyse biraz karmasik oldu ozur dilerim :/ uzun lafin kisasi dis gorunuse baktikca sogumaya devam edecegiz ic gorunusede cok bakamiyoruz maalesef ama dogru yolu bulacagimiza inaniyorum :)

0|0
    0|0
  • Ahah 😂

0|0
    0|0
  • Peki bu tarz konuşmayan lakin dikkat çekici bir güzelliği olmayan kızlara şans verdin mi hiç?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok doğru diyorsun genelde kızlar 2 yüzlü Melek sanıyorsun ama şeytan çıkıyor.

0|1
    0|0
  • hiç sorma geçenlerde bir kız ile konuştum ya kelebek görse ömrü uzar derler ya o kadar güzel bir kız yeminle benden daha kalın erkek gibi sesi vardı transeksüel değil orjinal kız bu :) gelde soğuma şimdi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...