Sizce Türkiye neden böyle oldu?

İnsanlar iyice acayipleşti, ortamlar güvensiz hale geldi, torpilli olamayanlar işsiz ve psikoloji bunalımlar, hayvani vahşetler. Biliyorum çok bunalttım ama bunların nedeni ne olabilir ne yapılabilir?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• herkes hakettiğini yaşar demekki bu ülkenin insanları haketmiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Allahın : İnsanların yararına verdiği 2 cihan sadetleri için olmazsa olmaz olan emir ve yasakların uygulanmaması.

Aksini idda eden : Boşuna ve şeytan mantığı ile konuşur ve kendi doğrusunu savunur..!

0|0
    0|0
  • Her zaman böyleydi

2|0
    0|0
  • Türkiye'yi 15 yıldır yönetenler cevap vermeli bu soruya.

1|0
    0|0
    • Turkiye Cumhuriyetini 15 yila sigdiranlar cevap vermeli bence bu soruyo. Turkiye 15 yilda boyle olmadi.

• @elagozlusair hep aynı masallar. cahile güneş dünyaya batıyor desen inanır zaten. Türkiye sömürgeydi, dahada sömürge oldu değişen bu. Fakir daha fakir, zengin daha zengin. Kaypak dış politikalar, düşman bellenen ülkelerle imzalanan milyardolarlık ekonomik anlaşmalar ve yandaş medyanın süzgeçten geçirip bu arkadaşlara ezberlettiği sahte, ucuz palavlarla tarihi sorgulamamızı istiyorlar. Bunlar önce kendi akli dengelerini sorgulasın.

• @elagozlusair geçmişte kalmanın acısını yeterince çekiyoruz zaten

• Cahillik, barbarlık, haksızlık, sapıklık geçer akçe oldu. O yüzden

1|0
    0|0
  • Korkunç bir ülke oldu burası. İlk kez 2008'de gelmiştim o dönem yeni yeni saçmalıyordu ülke de insanlar da artık hiç tahammül edilecek yer değil, mehzepler, örgütler, ve s. hepsi bir birine cephe almış, tedavimi olayım okul falan bırakıp dönücem ülkeme

0|0
    0|0
  • medya. dizi. politika.

0|0
    0|0
    • @ZeBrandon bunlarla tamamen alakasiz olacak ama bir soru soracagim sana, sence Abdulhamid Han nasil bir lider di? Zaten anlasamiyacagimizi anliyorum ben bosunada tartismaya gerek yok. Kapitalism savunmuyorum ben sana ama boyle bir dunya duzeyinde Turkiye komsu ulkelere oranla hatta bazi avrupa ulkerine Ispanya Italya gibi ayakta durmasini bilen bir ulke olmaya basladi. Zaten bunu gormeyen bir insan ya kininin icine dusmus bir vatan hainidir ya da tum olan bitenlerden habersiz masum saf bir kardesimizdir.

@ebru_çitlenbik kusura kalma arkadas konusmaya cesaretsiz kalip engellemisde kendi gorusmun altindan yaziyorum. Evet ne yazikki cekiyoruz kimileri hala durumlari kabullenmis degil. Hayirlisi olur insallah ama umarim Turkiye dogru kisilerle buyur ve guclenir tek duam bu.

• Herkez yönetime laf atmiş ama o yönetim bu halktan ciktigina göre birazda kendimizi yargilamaliyiz... zaten milletcek en iyi yaptigimiz iş ückagitcilik yapmak.. hata yı hep başkasında aramak öz eleştiri yapmamak.. biz milletcek ortada kalmışsız türk örf adetleri ve avrupai yaşama çabamiz

0|0
    0|0
  • Çapsız bir adamın yüzünden.

0|0
    0|0
  • Malum ahir zamandayiz emin ol en iyi gunlerimizdeyiz. Gunahlar normal karsilanacak 1. Sufyan 2. Sufyan vs vs. Cok karisik yav

0|0
    0|0
  • Dizilerden magazinden baştakilerden...

1|0
    0|0
  • 1 saat önce eve hırsız girdi tam üstüne bu soru :D

0|0
    0|0
  • Bunların önüne asla kimse geçemez sen ben iyi olsak bile her zaman bir tane kötü her zaman binlerce iyi insan olsa bile binlerce kötü insan olacak bu böyle asla değişmeyecek... Eski ve güzel günler geride kaldı...

0|0
    0|0
  • İcerdeki hainler yuzunden

0|0
    0|0
  • tayyp mayyip hikaye ondan onceside değişiyodu teknoloji ilerledikçe insanlar hepfazlasını istedi

0|0
    0|0
  • Canı istemiş boyle olmayı

0|0
    0|0
  • Bunlar 13 yıllık istikrarın sonucu işte. Durmak yok şiddete devam.

0|0
    0|0
  • Sanayi sıfır gelişme sıfır ne ülkeymiş ye ye bitmedi ama son safalardayız iç savaş yakın

1|0
    0|0
    • ülkemi çok seviyorum ama...

• Bende tabiki ülkem için uğraşıyorum sınırda nöbet tutarak değil bişeyler üretmek için ama bizim bu ülkeden bir halt olmaz güzel kardeşim

• ilk defe boyle bır konuya el atan bır hatun kişi helal :))

0|0
    0|0
  • Cevabı çok basit.
    İmam osurursa cemaat sıçarmış.

0|0
    0|0
  • iktidar sayesinde!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• bence bize asılanması gereken durumlar bunlardı.
    Başardılar.

1|0
    0|0
  • Siyaset hepimizi etkiliyor. Siyasetçilerdeki eski medenilik artık bulunmaz oldu, eskiden bütün partililer bir araya gelip aynı çatı altında oturum yapıyorlardı, şimdi meydanlarda birbirlerine laf sokuyorlar. Siyasetçiler medeniyetten ne kadar uzaklaşırsa, onları rol modeli alan küçük beyinlilerde o kadar uzaklaşıyorlar.

0|0
    0|0
    • bence partiye falan gerek yok aslında işin ehli kişiler her kuruma alanları babında yerleşebilirdi.(mesela;ekonomi bakanlığı yerine ekonomiden iyi anlayanların oluşturacağı bir kurul olabilirdi, oylamayla seçilerek)

• İlk başta şu belediyeleri partiden kurtarmaları lazım, belediye başkanlarının siyasi olarak seçilmesi kadar büyük saçmalık olamaz.

• ahır zaman. mumkun oldugunca fıtneden uzak duracan.

0|0
    0|0
  • Kıyamet yaklaşıyor

1|0
    0|0
  • Bilinçsizlik

0|0
    0|0
  • Diğer orta dogu ülkelerine göre daha iyi bence :)

0|0
    0|0
  • Türkiyede gerçekten boşver :)

0|0
    0|0
  • Çok haklısın maalesef 😞

0|0
    0|0
  • Batı

0|0
    0|0
  • Ahlak eksikliği.