SANIRIM ÇOK KOTUYUM?

Yaşadığım her seyi kafama takiyorum sevgilimi hic arkadasim olmamasini sevgilimin kiz arkadaslarinin bana nefret eder bakışlarını neden hiç kız arkadaşım olmuyor neden benle anlasamiyorlar arkadaslik kurmak icin neler yapmaliyim. ve birazcik bosverebilmek icin? Korkuyorum kendi kendimi yiyip bitirmekten

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlamadım

0|0
    0|0
    • Diyorum ki hiç arkadaşım yok ve kendi cinsim sürekli bana kötü gözle bakıyor anlayamiyorum her seyi kafama takiyorum biraz arkadaş edinmek ve sorunları kafama takmamak icin neler yapmaliyim

• Kafana takma o zaman sende cevap soruda

• kafayı değiştirmelisin önce kendi çizgilerin olması lazım kimseyi kaybetmekten korkmamalısın arkadaşlarını sen seçersin hafif bir eziklik duygusu seziyorum sende dik başlı ol ne istediğinden emin ol gelen gelsin gelmeyen gelmesin ayarında ol bak nası peşinde koşuyolar

1|0
    0|0
    • Aslında karşı cinsle arkadaslik kurabiliyorum ama sonu hep asilmalarla bitiyor. Sürekli bir aşağılık kompleksi içinde olduğumu biliyorum ama uzerimden atamiyorum tesekkur ederim. gorus icin

• rica ederim de karşı cinsin öküzlüğü senlik bir durum değilo onların öküzlüğü, kompleksi atmak zordur ama yavaş yavaş yapcan kendini alıştıraraak yapabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...