Türkiye'nin en YOBAZ ili hangisi sizce arkadaşlar?

Bence Konya. Bizzat gidip gördüm. Bir erkek olarak bile minicik dövmeme imalı imalı bakanlar. Fısır fısır konuşan tanıdıklar bile vardı. Bir daha yok adım atmam konyaya.

0|0
14|18

En İyi Kız Görüşü

• İzmir diyenler var ilginç açıkçası. Yobazlığın sözlük anlamını bilmiyorlar sanırım.
    Meraklısına
    www.tdk.gov.tr/index.php

1|2
    0|0
    • Turkceden bir haber çok fazla insan var. Bu yuzden sıkça kavramları anlamayip karıştırıyorlar

• izmire dadanan o kadar çok yobaz var ki...

• @filofobik Hep milliyetçi muhafazakar sapiklar.

En İyi Erkek Görüşü

• Yobazın sadece dindarlar olduğunu düşünmüyorum.
    İnsanların inancına, tarzına, giyimine karışan her insan bu katagoriye giriyor. İstediği kadar eğitimli veya dindar olsun. Türkiye geneli çok var bunlardan aşırı dinciler , sonradan görme modernler, yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmeyen kesim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İl il gezmediğim için bilemeyeceğim, ama Konya'nın adı boşuna çıkmamıştır diye düşünüyorum.

0|2
    0|0
  • "Yobazligin ili ırkı yoktur."
    Bir yobaz atasözü.

0|2
    0|0
  • Sozde dindarlar 😏 alkol tuketimnde birinci siradlar fuhus ta da en. ustlerde hala konusurlar

1|1
    0|0
  • batı kısmı yobaz turkiyenın.
    dogu insanı daha sıcak kanlıdır. yobazlık Adana dan başlar batıya doğru sırası ile devam eder

0|1
    0|0
  • Adana ve Konya. Çabuk konyalılar gelmeden 😂

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Konya. Bu kadar 2 yüzlü şehir yok terminalde tiksindim o derece...

0|1
    0|0
  • Tokat 😄

0|1
    0|0
  • Konya katılıyorum.

0|1
    0|0
  • rize

0|1
    0|0
  • Konya yok böyle bir yer yaa

0|1
    0|0
  • Burdur

0|1
    0|0
  • Dinine sadık insanların bulunduğu bir yer

0|0
    0|0
  • İzmir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kayseri' ye gittim. Her tip insan var. Anadolu şehridir mesela. Yobazlık yok, insanları yargılamayalım.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Konya. Ben İstanbul'luyum, iş için Konya'da yaşıyorum. saçım uzun ve anlatamam durumu. Ama hiç s*klemiyorum. Bakıyorum s*kmde mi? Vallaha değil :D

1|2
    0|0
  • Erzurum Trabzon Konya olabilir ilk akla gelenler

0|1
    0|0
  • Bence İzmir. Yolları b0k da götürse, belediye başkanı ağızlarına da sıcsa her seçimde altı oka basıyolar.

3|2
    0|0
  • Konyaaaa

0|1
    0|0
  • bölgeye ayırmak anlamsız.
    akape diyebilen her pislik yobazdır.

0|1
    0|0
  • İzmir'dir. Aklını alırız adamın Konya'da.

0|2
    0|0
  • Ben konya diyorum. ikinci afyon.
    Konyada kardeşim gibi sevdiğim bir kızla mevlana türbesine ziyarete gittiğimizde, otelde kalmak istedik. bizden evlilik cüzdanı istedi. Kanunen bu yasak. Şikayet edecektim ispatım yoktu.

0|1
    0|0
  • yozgat.

0|1
    0|0
  • kardeşim eğitim şart döğmemiz var diye direk önyargı yiyoruz bence hiç gerek yok artık herkeste var

0|1
    0|0
  • erzurumda oruç dayağı vardır

0|1
    0|0
  • Rize

0|1
    0|0
  • İzmir.

0|1
    0|0
  • Hah dövmeye laf etmek yobazlık mıymış? Senin gibi dünyadan bir haber insanların genellemeleri ne kadar doğru olabilir ki?

0|0
    0|0
    • sakin ol matrix adamlar daha gelmedi.

• Sen önce yobaz nedir onu öğren.

0|0
    0|0
    • sin inci yibiz nidir ini igrin.

• Erzurum

0|0
    0|0
  • doğru diyorsun kanks

0|1