Bu insanlar neden böyle?

İnsanlara fazla değer verdiğimden mi kaybediyorum yoksa hatalarım mı oluyor sebepsizce bir insan neden gider? Kaç yıllık arkadaşlarım herşeyimi paylaştığım iyi kötü her zaman yanında olduğum insanlar şimdi yok. neden sevdiklerim hep beni bırakıp birer birer gidiyor ben nerde hata yapıyorum?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• len banada kene gibi yapışıyorlar. defetsem sallamazlar yine gelirler :D

1|0
    0|0
  • Tamamen kafa uyuşmazlığı ya da çekememe

1|0
    0|0
    • 7-8 yıllık dostlarım kötü günlerinde evimi açtım. Gece gündüz demedim kötüyüm dediler diye yanlarına koştum erkek olan arkadaşım, arkadaşının bana hislerine karşılık vermedim diye benimle konuşmadı ama babası evden kovduğunda ben kapımı açtım yemeğimi paylaştım bu sebepten yapılanlar unutulur mu daha sonları konuşmak istedi ben soğuktum. kız arkadaşım ise sebepsiz uzaklaştı oysa iyi değilim dediğinde bile koşarak gittim yanına yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi anlamıyorum ben ne kadar büyük hata yapmış olabilirim ki böyle bir anda sildiler? Ne sırlarını söylemedim başkalarına nede yaptıklarımı yüzlerine hiç bir zaman vurmadım.

• Doğru söylüyorsun teşekkür ederim :)

• Ben teşekkür ederim 👍🏻 😊

• Bırak gitsin sen sana yetemiyormusun?

1|0
    0|0
    • Bırakıyorum zaten peşinden gitmiyorum ama düşünmeden de edemiyorum ben bu insana ne yaptım da durduk yere gidiyor? Her zaman kötü gününde ben koşarak gittim nasıl kola silebiliyolar nankörlük değil de bu nedir?

• Trip değil konuşmuyoruz aylardır bu dostum dediğim dostum sandığım insanlarla

• Sırtından bıçak yediysen KOY... gitisin
      https://www.youtube.com/watch?v=HqLapWN88wg

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...