Bu histen nasıl kurtulurum?

kız arkadaşımdan ayrıldığımdan beri yokmuşum gibi hissediyorum.4 aydır falan beraberdik.1 hafta öncesine kadar. hayatımın merkezinde sırf o vardı diyebilirim. onun için bir kaç kişiyle arkadaşlığımı kestim.1 hafta kadar önce ayrıldık. hayat o kadar boş geliyor ki anlatamam. yalnızlıktan ölmüşüm gibi hissediyorum. pek konuşabileceğim kimse de yok bu aralar. boşlukta gibiyim. sırf uyuyasım var. bu histen kurtulmak için ne yapabilirim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Zamana bırak

0|1
    0|0
    • mecburen ona bırakacağım gibi başka çarem yok

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş ortamı yapman lazım dışarı çık bol bol

0|1
    0|0
    • arkadaş ortamım var biraz. moralimi düzeltemem için dışarı çıkarıyorlar falan ama şu ana kadar çare olamadı

Kızlar Ne Diyor 3

• Barış tekrar onunla konuşmasan geçmez o his neden ayrıldığını bilemem ama sudan sebebe ise geri barış yoksa uzun süre yani yeni birine adapte olana kadar bunu atamazsın uzerinden

0|1
    0|0
    • barışmaz tanıyorum onu yüzüme bile bakmıyor. o kadar ipleri kopardı. çekeceğim gibi o zaman daha uzun bir süre bunu

• Şansını dene seviyor isen peşini bırakma bence sevilen hiç bir kadın bunu görmezden gelemez bence

• 1 aya kadar kesin geçer

0|1
    0|0
  • Tekrar barisabilirsiniz😄

0|1
    0|0
    • tekrar barışma şansımız yok gibi. aynı sınıftayız yüzüme bile bakmıyor açıkçası. ben yokmuşum gibi davranıyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...