178 bir kız için uzun boy mudur? Bir kızda uzun boyu iyi mi bulursunuz kötü mü? Nedenini de yazın, neden uzun boylu kızlara karşı soğuk davranılır ki 😕

Anketi oylayın bakalım merak ettim 😊 Cevapta yazın :))

• Uzundur
    90%(46)89%(98)Oy Ver88%(52)
  • Kısadır
    10%(5)11%(12)Oy Ver12%(7)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Türk kızları boy ortalaması 1,65 civarıdır. 1,65'in altı kısa 1,65-1,75 arası normal, 1,75 ve üzeri de uzun boylu kızdır bana göre. Ayrıca uzun boylu kızları gayet iyi buluyorum. Çünkü benim boy 1,97 uzun boylu kızlar benim için son derece önemli :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben 177yim. kısayım demek ki :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Benim boyumda 1.78. Şimdi 1.78 kızda baya uzun. Ama ben sorun etmem. Birini severken boyuna bakacak değilim. Benden uzun olsa bile farketmez topuklu gitmesin yeterki😄Zaten topukluyu 1.55 sevgilim olsa yine gitsin istemem topuklu kadının kendine yaptığı bir eziyet bence😄

0|0
    0|0
  • Genelde en uzun kadın 165 olduğu için, uzun sayılır.
    Ki minyon ve kilolu kadın, kadının tam sürümüdür bana göre. :D
    178 boyunda bir kadın, benden 3 santim uzundur, boyu boyuma sayılabilir. ;)

0|0
    0|0
  • 1.78 bir kız için gerçekten çok uzun. Pek sıcak davranamam bu boyda bir kıza. Genelde egosu yüksek olur uzun boylu kızların.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı değil.. Aslında bu kadar maddeci de olmamak lazım.. Boyu uzun kısa, saçı siyah sarı, gözü bilmem ne vs vs.. Uzun olsan ne değişir, kısa olsan ne değişir.. Senin için güzelse zaten maddi özelliklerin de güzelleşir.. Benm dünya görüşüm böyle..

0|0
    0|0
  • Bence iyidir ya severim uzun kizlari ama sanki 3 4 cm uzun

0|0
    0|0
  • Fazla ideal bir benim açimdan.

0|0
    0|0
  • Kisadir dedim fakat kisa degil uzunda degil.. o vücudun hakkini veriyosan taş gibidir.. 187 olara soyluyorum, p

0|0
    0|0
  • benim boyumla aynı :D güzel olmaz ya bir de topuklu giyerse yanında sırıtırım. bir doksanlık erkeğe göre normaldır belki ama bana göre uzun bir boy...

0|0
    0|0
  • Daha da uzama :)
    Suya girme,
    su içme..

0|0
    0|0
  • Kız dediğin ufak tefek olur başını falan okşarsın böyle yanaklarını mıncırırsın :D Ama bunlar senden olmaz sen bu boyla beni döversin :D

0|0
    0|0
  • 186'yım. Kız 9 cm topuklu giydiği an ben kaldım mı yanında cüce :)

0|0
    0|0
  • Uzundur kısalsın 😌

0|0
    0|0
  • Uzun ideal boydur

0|0
    0|0
  • hemen hemen 1.80 uzundur bence

0|0
    0|0
  • Uzun tabi :D

0|0
    0|0
  • sen 178 misin abicim =))

0|0
    0|0
  • Cok uzundur

0|0
    0|0
  • Tam ideal

0|0
    0|0
  • topuklu giyince düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • 1.78 santim kız uzundur. Boyu bana göre iyi neden ise uzun boylu kadınların, kansere yakalanma olasığı diğer kısa boylu kadınlardan yükseltir. Uzun boylu kızlar iyi yinede konuşma açısında başını aşağıya indirme sıkıntısı olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...