Sizce neden arkadaşlar?

Bugün dershanede dersteyken öğretmenin ders anlatırken 1-2 kere gözlerimin içine bakıp daldığını farkettim ben gözlerimi çekene kadar normal rastgele bir bakıştan bahsetmiyorum illaki bir yerlere bakacak tabiki ama anlık bir bakış degildi bu dalgın, dusunceli bir gunu sanırım ama neden ozellikle bana bakarken dalıp gitti ki acaba gözlerimin icine icine baktı resmen?

Güncellemeler:
Ben zaten nemalanmaya çalışmıyorum arkadaşlar tabiki de büyük ihtimal tesadüftür, dalgınlığına gelmiştir fakat o an bir tuhaflık hissettim böyle insan karşısındakinin ne niyetle baktığını hisseder sonuçta kötü bir bakış değildi ama garip geldi o yüzden sordum tuhaf bir his sezdim yani
...

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ilginc

Onun yaşı kaç

Senin yasin kaç

0|0
    0|0
    • Bence ilginç değil sadece o an bişey deşünüyordur tesadüf denk gelmiştir.

• Ben 20 o da 27-28 falandır sanırım net bilmiyorum ama nemalanmak istemiyorum sevgilisi varmış sanırım

En İyi Kız Görüşü

• Bu gercekten toplumu ilgilendiriyomuki bu kategoride soruyosun? Yether gormek istemiyorum ask paylasimlarinizi orayida engelleeim zaten heryere dadanmayin be

0|0
    0|0
    • Bu aşkla ilgili bir şey değil ki öğretmen-öğrenci ilişkisi sosyal bir durum yani hem sana mı soracağız be bakma o zaman zorla soru cevaplattırmıyoruz sana kapat geç neyin atarı bu pardon da?

• Dogru haklisin siyasetten bahsetmissin ask ne alaka dimi neyse uzatmayalim

• Bence de gereksiz bir konuşma

Erkekler Ne Diyor 2

• Tesadüf

0|0
    0|0
  • Senle ilgili degildir belki ama yine de dikkat et sen

0|0
    0|0
    • Dalgınlığına gelmiştir ya ama o an çok tuhaftı hani insan hisseder ya böyle karşısındaki insanın ne hisle ne anlamda baktığını anlam veremedim o yüzden sordum

Kızlar Ne Diyor 4

• Tesaduftur

0|0
    0|0
  • Güzlsindir

0|0
    0|0
    • Sınıftaki tek güzel kız ben değilim ki hatta benden daha güzel kızlar var bence

• Fesat olma kız o an takılmıştır bir şeye aklı dalmıştır ve senin gözlerine bakarken denk gelmiştir

0|0
    0|0
    • Yok canım yapmadım zaten dedim ya dalgın bir günüdür belki

• bu kadar ufak şeyleri abartmayın yahu dalmıştır adam

0|0
    0|0
    • Yok abartmadım dedim de zaten soruda belki dalgın gunudur ama çok tuhaftı o an yani garipsedim o yuzden

Yükleniyor...