İyi bir dost olduğunuza inanıyor musunuz?

Dostluklar bu devirde kolay kolay oluşmuyor, işte bu yüzden hiç dostum yok. :)

1|1
25|37

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kime iyi davransam beni hep menfaatleri için kullanır hale geldi. Çoğu insana güvenemez hale geldim. Karşımdaki insan kalbimi kırsa da onları bu yaptıklarını görmezlikten gelip kendi hayatıma devam ettim. 1 tane arkadaşım onla da hep mesajlaşıyoruz. Derdimi sıkıntımı ona anlatıyorum o da bana anlatıyor. Çoğu insan tarafından sevilen biriyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• İnanıyorum evet sağlam dostluklarımda vardır kız olsun erkek olsun en başta iyi bir sırdaş dert ortağı iyi bir dinleyici olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kendimi objektif bir şekilde eleştirirsem. Evet iyi bir dostum

0|0
    0|0
  • Evet oldukça 😊

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • öyleyimdir umarım

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • fazlasıyla..

0|0
    0|0
  • Yedigim kaziklardan iyi kilo aldim, kendim zayif olsam bile, artik "az insan cok huzur" diyorum...

0|0
    0|0
  • 3 tane dostum var, binlerce arkadaşım var :) Çok iyi bir dost olduğuma inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet. Birçok arkadaşımın en iyi dostuyumdur.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum tabiki. Ve evet malesef olmuyor. O yüzden 2 tane dostum dedğim insan var :) Zamanla 6-7den 2te düştüler belkide onlarda ilerde olmayacak.

0|0
    0|0
  • benim dostum yok maalesef.. ama bu devirde dostluklar çok kolay bence.. zor olan kolayı başarmak değil mi sence de :))

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sanırım..

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • Vefa abidesiyim dostlarım benim için çok değerli...

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Var 2-3 tane gerçekten dostum diyebileceğim insan : )

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Öyleyim

0|0
    0|0
  • Dostluk çok güzel birşeydirde bence burada dost bulmaktan ziyade ömürlük dost bulmakta mesele yollar ayrılsa bile birbirinden kopmayan dostluklar

0|0
    0|0
  • Cana yakın, sırdaş ve biraz çenesi düşük bir dostum :D

0|0
    0|0
  • tabiki iyi bir dost olduğuma inanıyorum sonsuza kadar benle anlaşamayan kimseyle anlaşamaz

0|0
    0|0
  • benım var

0|0
    0|0
  • İnanıyorum :)

0|0
    0|0
  • Evet bir dosttum ;)

0|0
    0|0
  • evet inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Sanırım evet

0|0
    0|0
  • Var :)

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. Dostlarim da benim icin oyle gercek dostlar kardeslerim benim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 24

• Evet kesinlikle bu konuda hakkimi yedirtmem :D ama gel gelelim bir tane dostum var

0|0
    0|0
  • İyi bir dost olduğumu düşünüyorum. En azından ketum bir dostum. Büyük kavgalarımızda bile sırlarını asla söylemedim. İyi günlerinde de kötü günlerinde de her zaman dostlarımın yanındayım. Yıllardır yanında olduğum bir tane dostum var. İlk okuldan beri dostuz. Artık kardeş gibi olduk. İlk okulda da lisede de birbirimizin en yakını olmayı başardık.

0|0
    0|0
  • İyi bir dost olduguma eminim tabi herkesin kusurları vardır ama ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum :)

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. O kadar inanıyorum ki bana ne yaparsa yapsın affedebiliyorum. Her şeye rağmen varımı yoğumu ortaya koyup onun için çabalıyorum.

0|0
    0|0
  • hala beni terketmediklerine göre iyi bir dostum :)

0|0
    0|0
  • Dostluk kolay değildir ama benim canım Selin ile 2013 ten beri kardeş gibi olduk ve hatta anılamız biriktikçe birikiyor 😊 canım dostum😍

0|0
    0|0
  • Fazla iyi ama karsmdakiler iyi deildi

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İyiyimdir. Dostum da var şükür :)

0|0
    0|0
  • Suana kadar bir suru insan yipi gördüm ve tanidigim insanlar icinde dost sifatini kaldirabilecek tek insan benim belllki 1 kisi daha diyebilirim ama bu kadarla sinirli

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • hayır iyi dost değilim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • iyi bir dost değilim

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorumda kızlar aralarına almıyor ki beni 😪

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Kendime bu konuda yuksek puan veririm :) eminim ki arkadaşlarim da..

0|0
    0|0
  • fazlasıyla.

0|0
    0|0
  • Evet bence iyi bir dostum

0|0
    0|0
  • 3 tane dostum diyebileceğim kişi var. Ama her zaman kendimin dostuyum mantığı ile hareket ederim😂

0|0
    0|0
  • Evet 12 yildir💜

0|0
    0|0
  • Benimde yok
    :)

0|0
    0|0
  • Inanmam

0|0
    0|0