Kapat

Tanımadıgınız birisinin sizlere yolda giyiminize yüzünüze tip tip bakması ve gülmesi sizleri rahatsız ediyormu?

Tanımadıgınız birisinin sizlere yolda giyiminize yüzünüze tip tip bakması ve gülmesi sizleri rahatsız ediyormu? Bende açıkçası rahatsız ediyor takıntılıktan ziyade çok rahatsız oluyorum insan çaktırmadan bakar

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır etmiyor, onlar umurumda değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etrafıma hiç bakmadığım için görmüyorum da, eğer tip tip baktıklarını fark edersem rahatsız eder beni.

0|0
    0|0
  • Eğer bana bakıp gülüyorsa bir sorun mu var diye sorarım ve Cidden rahatsız olurum ama sadece bakıyosa bende ona tip tip bakarım sonuçta haklı güzele bakmak sevaptır 😎 Sevap kazanmış olur benim sayemde

0|0
    0|0
    • Hani ben tanıdıgım modacıdan günlük takm giyen biriyim üni. hazrlanıyorum kabin eğitimi alıyorum eğitime giderken yolda tip tip bakarlar uzun süre giyime yüzüme bazılarıda güler takımda sade bişe ama cıvık bişe değil beni çok rahatsız ediyor insan ister istemedne rahatsızlık duymaya başlıyor

• genellkle ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan insan ister istemeden rahatsızlık duymaya başlıyor türk toplumu bazı insanlar böyle işte

• beni çok rahatsız ederse niye bakıyorsun diyorum valla :D

0|0
    0|0
    • beni rahatsız ediyor açıkçası insan ister istemeden bundan çok rahatsızlık duyuyor

• takmamayı öğren en iyisi

• yok takmıyorum umursamıyorum bile kimsenn yorumunu gülmesini çekemediklerndendir o da sadece uzun süreli bakmalarndan rahatsızlık duyuyrum sıkıntı bu :D

• Bana gülen cıkmadı çıksa hayırdır neye gülüyosun derim ama öküz gibi bakan çok oluyor ben kafamı ceviriyorum veya hızla uzaklaşıyorum

0|0
    0|0
    • iyi yapıosun hani türk toplumu böyle bir iki şık bişe giyersn güler vey ayorum yapar tip tip bakar

• Aynen öyle ya haklısın

• evet malseef

Erkekler Ne Diyor 1

• Genelde öyle bir durumla karşılaşmam ama olsaydı evet rahatsız olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...