Kızlar kendi aralarında "kız kıza kaldıklarında" en sık hangi konuları konuşur?

Kızlar kendi aralarında en çok neyi çekiştirir? Neyin kritiğini yaparlar?
Kızlar kendi aralarında #büyükyorumcu

1|0
55|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hep onu bunu cekistirirler, yok o şöyle bu boyle o onu yapti bu bunu yapti. bazen alışveriş konusurlar. Yok o bluz hoşuma gitii mont ta iyisi ama yok o topuklu iyi yeni geldi kimsede yok onu alman lazim vb vb vb vb vb :))

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 54

• Sevgililer ve evlenenler,
    Platonikler,
    Yakışıklı kim analizleri,
    Hayatı mükemmel yaşayanların resimlerine bakma,
    Diziler, filmler, kitaplar,
    Siyasete bakış açısı,
    Kim nasıl giyiniyor,... farkettim de her haltı konuşuyoruz biz. Çenelere kuvvet😂😂😂

0|3
    0|0
  • Herşeyin kritiğini yaparız biz. Yan masada oturan tiplerin bile :) O yüzden biz kadınları anlamak gerçekten zor zanaat anlayan bir erkek çıkarsa hemen evlencem :) dermişim :)

1|1
    0|0
  • Kız kıza sohbet etmeyeli uzun zaman oldu ama yine de dedikodu odaklı olmayız kendimiz ile alakalı önemli şeyleri anlatırız genelde.
    En sonra bir arkadaşım evleneceğini söylemişti. Yüz ifadem nasıldı bilmiyorum ama sonra bir tek düğününde görüştük. 😂😂

0|1
    0|0
  • kızların platoniklerini konuşup topladığımız veriler üzerinde analiz yapıp sonuçlar çıkarıyoruz ve her zaman sonuç : kanka bu adam sana aşık :D

1|1
    0|0
  • Ders
    Aile
    Hoslanilan ona yazan çocuklar
    Yeni degisiklikler

0|1
    0|0
  • Sevgililer
    Yarınki program
    Platonik aşklar
    Diziler

0|1
    0|0
  • Aşk hayatımdan sohbet etmeyi sevmem cinsellikten pek konuşmam. Bazı konular gizemli kalmalı. Genelde günlük şeylerden konuşurum.

0|1
    0|0
  • Bilim, sanat, edebiyat, ülkemiz nereye gidiyor... Dedikoduya beni karıştıramazlar pek

0|1
    0|0
  • Eski sevgililerin yeni sevgililerinin çirkinliğinden bahsederler ne hikmetse o kızlarda hep çok çirkindir

0|2
    0|0
  • Sevgili, kavgalı sevgili, eski sevgili çekiştirilir. Kitap, film sohbetleri yapılır. Derslerden konuşulur. Ailelerden konuşulur. :))

0|1
    0|0
  • Kişiye göre değişiyor mesela geçen biriyle oturduk saatlerce okul meslek puanlarla ilgili konuştuk kız kardeşimle konuşunca kaynanası ve kocasını anlatır :)

0|1
    0|0
  • Soyunu sopunu araştırırız önce. Gıybette olsa doğruları konusuruz 😂 bugün adliyede bir işim vardı halamda savcı yanına gittim konusurken sevmediğim bir kızın lafı açıldı hemen baktırttım off ne davalar çıktı varya 😂😂 neyse dedikodu yapmak gibi olmasın 😂

0|1
    0|0
    • Genelde erkekler hakkında konusur plan proje yapıp istediğimizi öyle ya da böyle kaparız 😂

• Hangi birini sayayım ki şimdi.
    Kuşlar gibi daldan dala konar dururuz :)

0|1
    0|0
  • Once yasadigimiz iyi kotu seylerden baslar sohbet muhabbet ederiz sonra konu disariya tssar dedikodu yaparz

0|1
    0|0
  • Onlar sevgililerinden ya da hoslandiklari cocuklari nasil tavlayabilirler diye konusuyorlar ben de dinliyormus gibi yapiyorum

0|1
    0|0
  • Ya sevgilileri cekistiririz ya milletin dedikodusunu yapariz ya da trend olan seylerden.
    Aslinda hepsinden 😁

1|1
    0|0
  • Erkek, konuşmuyoruz diyen yalan söyler.

0|1
    0|0
  • milleti çekiştiririz

0|1
    0|0
  • Ordan, burdan, şurdan..

0|1
    0|0
  • Varsa hayatlarındaki değişiklikleri, aldığı yeni kararları, haberleri, dizi kitap ve filmleri.

0|1
    0|0
  • Kim ne yapmış? Gibi

0|1
    0|0
  • Para

0|1
    0|0
  • inan bana her arkadşımla farklı birşeyler mesela çok samimi olmadıgım bir arkadaşımla sürekli bakım üzerine konuşuruz yakın oldugum biriyle erkekler hakkında yorum yaparız bir başkasıyla kızları çekiştiririz kişiye göre değişiyor

0|1
    0|0
  • Cinsellikten tut da dedikoduya haberlere kozmetiğe erkek davranışlarına insan eleştirilerine ve bazen de sadece sessizliğe dalarız biz

0|1
    0|0
  • Valla kizlarla birisini cekistiriken olur bu

0|1
    0|0
  • En son zumbaya gidelim diye konusmustuk 😄😄

0|1
    0|0
  • Ayakkabı, Çanta Kıyafet ve Markalar muhabbeti bir de okul, gelecek, yaşam kalitesi vs.

0|1
    0|0
  • Magazin,
    Disarida bir mekandaysak orda illede bir tanidik cikar. Konu o kisi olur.
    Alisveris konusulur. Aldigim veya alacagim seyler,
    Ve Bol bol sacma sapan muhabbetler.

0|1
    0|0
  • İnsanların fiziği

0|1
    0|0
  • Dedikodu :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    24