Derdi mi kimseye anlatmıyorum?

ya bende bir sorun var derdimi kimseye anlatamıyorum. eskiden sürekli birilerine derdim oldu mu anlatırdım ama son 2 senedir filan derdi mi anlatmanın beni güçsüz gösterdiğine inanıyorum ve şu an bile birileriyle konuşmayı o kadar çok istiyorum ki ancak anlatamıyorum veya istemiyorum sürekli içime içime atıyorum. bunlar içimde o kadar çok birikiyor ki bazen ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum ve yalnız kalınca berbat hissdiyorum başkalarıyla birlikteyken içim biraz rahat yine ama yalnız kaldığım an herşey üstüme üstüme geliyor anonim olmasa buraya da bunları yazmazdım

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Genelde ben de derdimi fazla anlayabilen birisi değilim. Anlıyorum seni

0|0
    0|0
    • bunlar bilinçaltımda filan toplanıyor rüyalarıma giriyor

• Bu kadar dolduysan birileriyle paylaşma zamanın gelmiş. İçini dökersen rahatlarsın

• biliyorum birine mesaj atıyorum daha anlatmaya başlamadan anlatma isteğim gidiyor

En İyi Erkek Görüşü

• Dök içini kardeşim bence insanlara karsi guvenin kalmamis ya da cevrendekiler seni anlamamis bundan kaynakli olabilir ya da bunalmissindir kimseyle konusasin gelmiyordur insanlara anlatmak gucsuzluk degildir bu dusunceyi at kafandan hemen... Kimseye anlatamasan bile kendinle dertleş kagida yaz bilgisayara yaz rahatla kardesim

0|0
    0|0
    • etrafımda ki insanlar bazen anlatıyor şu insandan sıkıldım ya da şu şöyle sürekli yanıma geliyor ama ben gıcık oluyorum filan diyorlar birine derdimi anlatacak olsam aynı şeyleri benim arkamdan diyecekler gibi hissediyorum of sıktı buda gitse artık filan diye

• Bosver kardesim at arkaya gitsin ne derlerse desinler zaten oyle diyecek insajlar neden hayatnda bulunsun ki? Guvendigin insanlara anlat ailenle paylas ya da git fake hesap aç birilerine anlat en olmadi kendine anlat zehirlenme dusuncelerle dok icini ve etrafinda guvendigin insanlari bulundur hayatinda temizlik yap

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla takma kafnaa degis

0|0
    0|0
    • sürekli mutlu olmaya çalışan biriyim son 2 haftadır böyle nedenini de biliyorum ama tek başıma atlatabileceğime inanmıyorum kimseyede anlatmıyorum

• Kortamdan uzaklaşmak karakter değişikliği çe birşeyleri paylaşmak isteyip paylasamamak yanlız olma duygusu birden degisim. Bunlar karakter bölünmesi olabilir. Doktora git sonra

• peki teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• bilmem, derdi mi anlatmıyomuşsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...