Merhaba arkadaşlar,
Abd, esad, rusya, işid çemberinde binlerce halepli kardeşimiz kuşatma altında binlerce yaralı yüzlerce ölü var. ve ölenlerin sayısı artmakta kaliamvar.

Sosyal medya hesaplarınızdan duyurun duanızı eksik etmeyin lütfen!

#halep #katliamvar #halepyanıyor

Halepte Katliam Var! ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Dualarımız Haleple.

Bu ölümlerin baş sorumlularini Allah kahreylesin. Aynı zamanda o sorumlulara kalbinde en ufak sempati besleyenleri de.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi olur inşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Halep'ten önce Türkiye'yi düşün. Bomba saldırılarında bizim de yüzlerce ölümüz vardı. Onlar yardım etti mi bize? Zaten ülkeyi yeterince sömürüyorlar. Suriyeliler kardeşim değildir. Bizim ülkemizde savaş çıksaydı Suriye bize sahip çıkmazdı. Yağmurlu günde su bile vermezdi.

0|0
    0|0
    • doğru önce türkiyeyi düşünmemiz gerekiyor değilmi? mis gibi dairende, sıcacık çayını yudumlarken öldürülen fok balıkları caretta için göz yaşı dökebilir, avrupa ülkelerindeki insanlara ya da türkiyedeki popçu ve topçuların oooo melun üzüntülü hayat hikayelerine çokça üzülürsünüz.
      fakat iş müslümana geldiğinde " eeee onlar bize yardım ediiimuuu yaaa, etmeeeezzzz " gibi anarşist bencil, ırkçı, faydasız, duyarsız ve bütün sözcükler kınıyorum seni.

• Ben Müslüman değilim dedim mi? Demedim. Totondan uydurduklarını bana empoze etmeye çalışma yakarım canını. Faşistim var mı? Ahanda açıklıyorum ırkçıyım faşistim koyu bir Türk milliyetçisiyim ve dindar bir müslümanım. Ama önce namusum olan vatanımı düşünmeliyim. Bu ülkeye Allah korusun da girerlerse ilk senin anana bacına hatta sana tecavüz edecekler uyan dostum!

• Yazik o insanlara ☹️

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...