Öldükten sonra ne olacak?

Ahiret hayatına inanmak lazımdır. :)

Dinlemenizi tavsiye ederim. Çok güzel. :)

https://youtu.be/F0bPD-hViQo

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Böcekler kurtlar yiyecek canım

0|0
    0|0
    • Evet de herkesi yemeyecek 😉

• Agladım canım :(

Erkekler Ne Diyor 1

• 3.25'e kadar dayanabildim bu saçmalığa. 'Eser müessrini teyit eder, sen varsan Allah da var' diyor. Peki 'Allah'ın müessiri kim?' diye sorduğunda bu cahil şarlatan 'Ama o Allah, o ebedi' falan diyecek. Yani seni Allah'a inandırmak için kurduğu şart, işine gelmeyen bir sorun çıkardığında dönekliğin kitabını yazarak 'Ama o istisna' diye işin içinden çıkacak.

Eğer bu tür cahillerin boş martavallarını ciddiye alıyorsanız, size söyleyeyim büyük bir gaflet ve delalet içindesiniz.

Bak hatta biraz daha izledim 'Rüzgar kendi kendine mi? Bu Evrende sistem yok mu yani?' gibisinden konuşuyor.

Zır cahil bu adamlar, bu adamların söylediklerinin hiçbir değeri yok, ne kozmoloji bilirler, ne fizik, ne kimya ne de zooloji, anca boş boş konuşurlar.

Yav yemin ediyorum içim kararıyor, halen daha bu tiplerin söylediklerine 'Abi çok iyi yaa' diyen 21. yüzyıl insanları var. Ne zaman bitecek bu cehalet?

3|0
    0|0
    • Haklısın bunun gibi cahiller çokda sen ahiret kavramını küçümsemişsin sanırım. Ruh kavramını araştırmanı öneririm.

• @BayQazc Ahiretle ilgili herhangi bir kanıt yok. Ruh da helenistik devirden kalma, kökeni eski yunan olan bir fikir.

• Gerçi Asya'da da var, ama Asya'nın ruhtan kastettiği şey farklı.

Yükleniyor...