Arkadaşlar bir yardım edin?

arkadaşlar benim sorunum sosyal ilişkilerle ilgili mesela bir arkadaşım başka arkadaşıyla tanıştırırken bir sıkıntı yaşamıyorum hatta çok samimi oluyorum ama yeni bir kurs yeni bir dershane sınıf gibi hiç kimseyi tanımadığım ortamlarda insanlarla nasıl konuşacağımı bilmiyorum diyeceksiniz git 'merhaba' filan de öyle olmuyor arkadaşlar mal gibi tanımadığın insanın masasına gidip pat diye söylemek nasıl yapabilirim nasıl konuşabilirim?

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen bak gidip direk merhaba filan deme, kimseyle takılmasan da bir süre sonra seni bulacaklardır zaten. Seninle konuşulduğunda samimiyetini, arkadaş canlılığını ortaya koymaya odaklı ol, ilk senin konuşmana gerek kalmaz, bir müddet sonra herkesle zaten samimi olursun. Yeni gittiğim okulumda sınıfta herkesle samimi olan ben olmuştum 11. sınıfta. Kimseyle gidip konuşmadım, benimle konuşulduğunda samimi davrandım sadece

0|0
    0|0
    • ya gelmezlerse çünkü herkes birbiriyle samimi olmaya başladı yorumun için teşekür ederim ama inan neden böyle oluyor bilmiyorum özgüvenli konuşkan ve kendimle barışık bir insanım biriyle tanıştırıldığımda çok rahat olur 5 dk ya sağlam bir arkadaşlık kurarım ya da ortamlarda filan yabancılık çekmem ama bu tarz okul , dershane , kurs gibi yerlerde bu oluyor :(

• deniycem bunu ve buraya yazıcam umarım başarılı olurum

• Umarım. Yazmayı unutma :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...