Psikopat bir ARKADAŞINIZ VAR MI?

arkadaşlar sürekli atar yapan trip atan bir arkadaşım var konuşmak istemiyorum aramız iyi olduğunda gayet iyiyiz ama kötü olunca berat oluyor engelle beni her yerden diyor çok soğuttu kendinden ben onun anası değilim babası değilim atarını çekcek ama bir sürü sırlarımı biliyor ve arkaşadlarımın sırlarınıda biliyor aynı okuldayız o benden 2 yaş büyük biz herkese çocukluk arkadaşıyız diyoruz ama 3 senedir falan tanışıyoruz bu sene yakın olduk sadece konuşmayalım desem sırlarımı gidip anlatır mı anlatmaz mı bilemiyorum ne yapmalıyım sizce üniversiteye gidince falan unutur mu beni peşimi bırakır mı sizce korkuyorum evlendiğimde falanda peşimi bırakmaz diye

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Almışsın başına belayı benim bir arkadaşımın başına aynı şey gelmişti kız en sonunda dayanamadı def etti sonra sevgilisi oldu filan diğer kız intikam için giitmiş sevgilisine birsürü çamur atmış bütün sırlarını dökmüş kız zor durumda kaldı böylede pislik insanlar işte bence hiç düşünmeden kurtul zararın neresinden dönersen kardır

0|0
    0|0
    • üniversiteye falan gitcek unutur bence beni zaten üniversiteye gitceğim zaman telefon numaramı falan değiştircem

• bizim psikopat arkadaşım telini değiştirdiği halde netten sevgiline ulaşıp neler neler söylemiş ki Allah tan çocuk inanmamış öyle manyaklar var dikkat et sen yinede😁

Erkekler Ne Diyor 3

• vaar

0|0
    0|0
  • Yok olmaz da

0|0
    0|0
  • konuşma yol ver gitsin anlatırsa anlatsın yapıcak birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...