Evlendiginizde kocanız size bakmakla yükümlümüdür?

Erkekler zor yaşam şartlarında en cok belki bundan dolayı kacarlar evlilikten. Nedir dusunceniz?

0|1
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu yükümlülük olarak görüyorsa tek kuruşuna dokunmam. Ben zaten çalışıp paramı kazanacağım inşallah. Kimseye muhtaç olmak istemem. Zaten evlilik sadece maddiyat değildir...

0|1
    0|0
    • Kadının doğal annelik rolünden dolayı ev işleri ona kalıyor uzuncs süre. Ama ilk firsatta calisma hayatına katılıp erkeğe sana muhtac değilim mesajını vermeli. Ama birçok kadın erkeği evine bakmaya mecbursun mesajını veriyorlar maslesef.

• Rica ederim. Pek nickimin hakkını veremiyorum ama yapacak bir şey yok

• Verme zaten 😂

En İyi Erkek Görüşü

• Biz niye evlenmiyoz sanıyorsun bakamama korkusundan :)

0|1
    0|0
    • Ama kızlardan gelen cevaplar belki içinizi biraz rahatlatır. Dönüşler bence pozitif.

Kızlar Ne Diyor 11

• eli kolu sağlamsa ne demek yükümlü başkasına muhtaç olmak kadar insanı zayıf gösteren bisey yoktur heralde mecbur kalmak başka bile isteye muhtac olmak başka , hele bazı erkeklerin kendilerine muhtaç bırakmalari bambaşka birsey cogu kadinin çalışmasına izim verilmediği için ülkemizde böyle bir algı var maalesef madem kadin ve erkek eşit olmali diyoruz ozaman gereğinide yapalım

0|1
    0|0
    • Kadınları aslında zor durumlara sokan yine kendi hemcinslerinin davranislaridir.

• Evlilik sen ben kavramının biz olarak bütünleşmesidir. Ömür boyunca sen onu taşıyacaksın o seni. Uzun ömürlü evliliklerin bu sabırdan geçtiğini düşünüyorum. Evlilik zaten bu. İyi günde kötü günde beraber bir olabilmektir.
    Ama evlilik kavramı insandan insana değişir. Benim için böyle olmalı

0|1
    0|0
  • İlerde calisan biri olacagim icin yukumlu degil bence tek erkegin ustune yikilmamali

0|1
    0|0
  • Kimse kimseye bakmak zorunda değil. He bakıyorsa bu onun gönlünün istediği bir şey.

0|1
    0|0
  • Hersey ortak olmalıdır ki , eşler karşılıklı çalışmalıdır. kadın ayaklarının üstünde durmalıdır mutlaka !!

0|1
    0|0
  • Hayıır tabikidee ben çalıp bakarım kendime allah allah

0|1
    0|0
  • Çorbayı kaynatmakla yükümlü.
    İsraf için değil...

0|0
    0|0
  • Dinimizce evet kadinin calismasi dogru degil... Simdi kadinlarda is yaşamına girdiler iki tarafin calismasi açısından daha rhatlik oluyor... Kadın erkege bakmakla da yukumludur :-) hayat kosullari yarn ne olacagimiz belli degl :-)

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye bakmak zorunda değil her birey kendi ayakları üzerinde durmalı, yardımcı olmak olabilir ama kimse kimseye bakamaz.

0|0
    0|0
  • tabi ben sadece düzgün bir işim olmazsa evlenirim

0|0
    0|0
    • Birinin maddi desteğine muhtaç yasarsan saygı ve ozgurluk beklentini sınırlaman gerekir

• Aynen benim secimim olmuyor ben isim olsada olmasa da evlilik düşünmüyorum:) Ama bir kızın is sahibi olması kadar hoş bir durum olamaz inş benim de kafama yatan bir mesleğim olur:)

• İnşallah. İstemek başarmanın yarısıdır derler. Biraz hirs ve azim lazım.

• Hiç kimsenin bir başkası üzerine hükmü yoktur

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...