Fena Acil Yardım Eder Misiniz Lütfen?

Arkadaşlar sizlere başımdan geçen bir olaydan bahsedeceğim dün okulda bir olay başıma geldi lise 3. Sınıfa gidiyorum. Olayı size en başından anlatacağım sınıfta dersteyken benim kalemim konuşmadığım bir oğlanın sırasının altındaymış onu buldu bu kimin dedi ben de benim dedim hemen diğer arkadaşına attı onunla da konuşmuyorum onun yanına gittim o da aldı tekrar ona attı ve onun sırasının altına düştü istedim istedim vermedi kıpırdamadı bile hocaya söyledim ver dedi yine vermedi iyice çıldırdım. Yakasından tutup çekiştirdim isabetsiz de suratına vurdum o da beni çekiştirdi hoca araladı aradan 3 teneffüs geçti bu hocanın da dersi bitince yanıma geldi kafama vurdu ''yiyorsa şimdi vur'' dedi dayanamadım yumruk attım, o da benim kasığıma tekme attı izi de vardı sıraların üstüne düştüm kriz geçirdim her yerim titriyordu. Sınıf hocası geldi nöbetçi öğretmenler görmedi ama olayı onlara anlatıp kulaktan duyma şekilde tutanak tutuldu ben sağlık ocağına gittim muayene oldum doktor bir şeyim olmadığını ama çok endişelenirseniz ''bi ultrason çektirmeniz iyi olur'' dedi. Tekrar okula geldim ailem de okula geldi beni alıp eve götürdüler doktora gitmedim müdür 5 gün uzaklaştırma alırlar diyordu benim bu olayda uzaklaştırma almadan nasıl kurtulurum sonuç olarak benim haklı yönüm çok darp edildim ve bir kıza bir erkek dayak atmış oldu tutanağı imzalayım mı? Acaba savunma yazdırırlar mı? Ne yaparsam lehime ve o oğlanın aleyhine olur? Hiçbir bilgim yok pazartesi okula gidince ne yapacağım bana yardım edin lütfen ne olur!!!

Güncellemeler:
Darp raporu nasıl alabilirim?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence git sen onun kasigina bir dizinle geçir toplarını bir patlat anlasın bayana vurmak neymiş

0|0
    0|0
  • O çocuğum ağzını burnunu kırmak geldi içimden bir bayana nasıl el kaldırırlar anlamadım :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım sakin ol önce bir stres yapma. Güzel bir savunma yaz her seyi anlat, gerekirse darp raporu al hastaneden ama sanmıyorum savunmanı yaz imzala müdür yardımcısına değil direk müdüre götür gözünün önünde okut okumayıp kenara atmasın

0|0
    0|0
    • evet darp raporu için vücutta belli izler gerekiyormuş ama kasığıma vurdu şimdi nasıl iz olabilir ki ağrıdığını belirtebildim o kadar bir de müdür savunma yazdıracak mı bellisiz

• Savunma yazdıracak mı diye bişey yok direk sen yaz, hatta git odasına kağıt kalem iste orda yaz.. En büyük hakkın

• uzaklaştırma ikimize de dediği için başta haksızlık yaptığını bildiğim için demez diye düşünüyorum gerekirse evde yazar götürürüm yani

Yükleniyor...