18 yaşında gayim. Bazı insanlar erkekliğimi sorguluyorlar😢Sizce ben erkek değil miyim😢? Ankete katılın lütfen?

18 yaşında gayim. Bazı insanlar erkekliğimi sorguluyorlar😢Sizce ben erkek değil miyim😢? Ankete katılın lütfen?

• Erkeksin😇
    67% (39)31% (11)53% (50)Oy Ver
  • Erkek değilsin😢
    33% (19)69% (25)47% (44)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• olagan tercih erkek - kadın tercihidir. bunun disinda olan tercihler ya sapkinlik ya da psikolojik problemdir. evet erkeksin lakin sorunlu bir erkeksin. cinsellik cogalmak neslin devam etmesi icin vardir. Allah ( cc) cinsellik durtusunu insana bu sebeple vermistir. elbette ki keyf vermesi de olasi bir durumdur. lakin yaradilis amacina gore hareket etmiyor da bunun tam tersini yapiyorsan iste o is yaş bilader. simdi ben seninle boyle insan gibi konustum ya bakma sen bana , yanima gelsen hipnasin lan sen diye alay da ederim yani. sadece ilk defa insan gibi aciklamak istedim. ha cok umrum da mi senin ne yaprak yedigin. hayir degil. cok ta zukumdesin. ama erkeksin buna laf yok. sadece adam degilsin. yuregin kadın. erkek gibi karısın yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bız kalite kontrol departmanında calısmıyoruz eleleme ne senın durumundan?

1|0
    0|0
  • Sana bu yakıştırmayı yapanlar erkek değil hatta adam değil, cinsiyetin belli birader böyle olmak senin tercihin değildi? Herkese pok yemek düşer kimseyi takma erkekliği cinsellikle yargılayanlar, utansın...

1|0
    0|0
  • Tabikide erkeksin sacmalama asıl sana erkek değilsin diyenler erkek değil , erkeği bırak insan bile değil onlar.

0|1
    0|0
  • Erkeklerden hoşlanan bir erkeksin.

1|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru bu ya, penisin varsa erkeksin. Cinsiyet ile cinsel yönelimin alakası yok.

1|0
    0|0
  • Erkek değilsin.

0|1
    0|0
  • Peki sadece merak ediyorum soyle bir kiz gordugun zaman hiiiic mi etkilemiyor 😊

0|0
    0|0
    • Sen kız görünce azcık etkileniyo musun? Hııh işte, aynı durum gay erkek için de geçerli.

• @-Angeliciouss- ya sen hiç güzel bir kız gördüğün zaman be kadar güzelmiş demiyormusun. İlgini çekmiyormu. Yani cinsellik olarak olmasa bile begeniyorsun. Ve o bir erkek ne olursa olsun tabi yasamadan kimse bilemez ama allah yardımcısı olsun diyelim

• Cnsellik ve birini beğenmek farklı şeylerdir, elbette erkekler de yakışıklı ekreke görünce yakışıklı diyor o onu gay yapar mı? Yapmaz. Gay erkek de güzel kız görünce güzel der ama aşk ya da cinsellik hissetmez, sen de bir kıza güzel dersin ama cinsel çekim ya da aşk hissetmezsin. Şu beğeniyle, cinsel çekimi ve aşkı birbirine karıştırmayın ya

• Aynı cinsi seviyorsun diye erkekliğini sorgulama hakları yok 😊

0|0
    0|0
  • Cahil çok , gay işte adı üstünde eşcinsel, erkeksin ve erkeklerden hoşlanıyorsun. Travesti değilsin.

1|0
    0|0
  • Erkeksin ve erkeklerden hoşlanıyorsun bunun garip birşeyi yok. Bizim ülkemizde , hatta birçok ülkede bu durum çok abartılıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkeksin. Cinsel tercihlerin farklı.

1|0
    0|0
  • cinsel tercihle cinsiyettin zerre ilgisi yok... Ülkemizde küpe takan erkeğe bile kadın gözüyle bakılan bir toplum olduğumuz için gay olanın erkek olduğunu kabullenmemiz imkansız gibi bişey..

1|0
    0|0
  • Görüşüm:
    Aktif = erkekden hayvana
    Pasif= Erkekden avrada
    Yönelendir.
    Tamamen şahsi görüşümdür. Beğenen beğenmeyen umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden hoşlanan erkeksin fakat kadın gibi davranmaya giyinmeye meyilli isen erkek bedeninde doğmuş bir kadınsın.

1|0
    0|0
  • homoseksuelsin

1|0
    0|0
  • Bu ankette erkek degilsin diyenlere degilde sana sinirlendim o sikki oraya koydugun icin. O bazi insanlarla da iliskini kes

0|0
    0|0
  • Degilsin

0|0
    0|0
  • biyolojik olarak mı gerçek olarak mı :D

0|0
    0|0
  • Kendi tercihin. :D

0|0
    0|0
  • Bu bir hastalıktir çözümü var mı bilmiyorum ama