Üvey babam beni rahatsız ediyor?

Arkadaşlar üvey babam tarafından rahatsiz ediliyorum bunu kabullenmek cok zor ama artik karar verdim mesela annem pazara gitti bugun bana dedi ki kizim git o gun aldigimiz elbiseyi giy o elbiseyide kendi bana aldi kisa bir elbise annen gorse kizar annene gosterme dedi bide annem suphelenmesin diye zorladi giy diye giydim gozlerini bacaklarimdan alamadi en son gec otur kiz niye ayakta kaldin dedi yok abi degiseyim ustumu dedim odama gittim kapi aralikti bir golge gordum tam cikarirken elbiseyi baktim arada duruyor beni gorunce affalladi su icmeye gidiyordum dedi 20 yasindayim erkek arkadasim var gidip cocugu tehdit etmis seni oldururum diye annem konuyu acinca da kizimizin iyiligu icin diyor bakislarindan rahatsiz oluyorum ne yapmam gerekiyor halkla iliskiler okuyorum baska eve cikacak kadar durumumuz iyi degil ki annem yollamaz beni baska eve

1|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Ay Rabbim seni korusun, Allah o adamın belasını versin. Sana mini etek almasının sebebi sana artık büyüdün demek istiyor annene anlat annenden başka kimin var bu hayatta? Rabbim yanına bırakmasın o şerefsizin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öyle anneye de babaya da başlarım. Gözünü açsın da hayatına giren adamın ne halt olduğunu görsün o zaman

3|0
    0|0
  • annene söyle rahatsız oluyorum senin kocandan, bugün böyle böyle yaptı bana sen yokken filan anlat işte.

0|0
    0|0
  • Anne şüphelenmiyor mu bu sapık üvey babadan?
    Gerçi annen bilse bu sefer kavga gürültü çıkacak.
    Adamın eline, ekmeğine ve ilgisine muhtaç durumdaysa
    belki de adam ikna edecek.
    Kendince tedbirlerini al.
    Onunla yalnız kalmamaya, evde yarı çıplak gezinmemeye, üzerine oturan kıyafetler giymemeye çalış istersen.
    Adam değil, annen alsın sana elbiseyi.
    Adam seni kendine aitmiş gibi hissetmesin.
    İnşallah daha beter durumlar yaşamazsın.
    Anneyle yavaştan yavaştan konuş.

0|0
    0|0
  • annenle konuşmalısın..

0|0
    0|0
  • Arkadasım zor bır durum oncelıkle kapının aralık kısmını ıcerden kagıtla bantla kıyafet konusuna gelıncede dıkkatlı ol ve onu etkılıcek sekılde ne gıyın nede hareket et. ozellıkle annen evde yokken sende olmamaya dıkkat et

0|0
    0|0
  • Video kaydına al her falsosunu. Ses kaydı da olur.

0|0
    0|0
  • psikologa gönder.
    polise anlat bu durumu. yönlendireceklerdir seni.

0|0
    0|0
  • Gebertmek lazım o herifi. Sende kapını kitlesene madem, Hem adam sana nederse yapıcakmısın? elbiseyi neden giyiyosun

0|0
    0|0
    • Giymiyecem dedim niye kilo aldın dimi ondan giymiyorsun şişko felan dedi dayanamadım

• ters psikoloji yapmış sana. Kadınlara zaten az gaz ver hemen inadına yaparlar. Sen onu tersle, lafları ağzına tıka güçlü dik dur. Korkak bişey yapamaz

• Allah razı olsun

• Anne ne söyle utanma. bunun sonu tecavuz diyim ben sana

0|0
    0|0
  • O evi terket veya bir işe gir çalış

0|0
    0|0
  • Bu adam sana tenhada kayar haberin olsun

0|0
    0|0
  • Eline bicak al korkut sende

0|0
    0|0
  • Dikkat et

0|0
    0|0
  • Dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • Kac yasindasin?

0|0
    0|0
  • Ver Numarasını tehdit nasaıl olurmuş göstereyim

0|0
    0|0
  • Hikaye güzel, nerden aldin,?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya ne kadar adi insanlar var şu hayatta. Çok üzüldüm, ama okulun bitene kadarda elin mahkum. Sakın boş bulunma. Annen kapıdan sen bacadan. Yanlız kalma, kapın hep kilitli olsun. Çok zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde o adamla yalnız kalmamaya çalış :(
    Birilerine de söylemen lazım Allah korusun sonu kötü olabilir :(

0|0
    0|0
  • Ya yürü git ergen

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun o çocukla evlenin ayrı eve çıkın

0|0
    0|0
  • dikkatli ol kapını kilitlemeden uyuma güvendiğin birine anlat

0|0
    0|0
  • Yalan gibi geldi bana ama eğer doğruysa susma derim ben

0|0
    0|0
    • Utanıyorum birine anlatmaya

• Utanma bebeğim. Hukuk okuyorum yardım ister misin?

Yükleniyor...