Sokakta bali çeken birisini görseniz ne yaparsınız :D?

Bugün Ulus'a doğru giderken yanımdan geçmesine 1 2 metre kala bir genç elindeki poşeti (içinde sarımtırak bir şey var) suratına götürmüş, içine doğru çekiyordu. Acayip korktum var ya... İlk defa hayatımda balici gördüm. :D :D Allahtan suratıma bile bakmadan trans yanımdan geçti.. Böyle bir şeyi sokak ortasında nasıl yapar? Psikolojimi bozdu resmen... Uyuşturucu gibi yasak değil mi bu illette?

#KONÇUY
#ÇılgınFizikçi

0|0
9|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• çok görüyorum da napcam bana ne

1|0
    0|0
  • Ulusda cok görürsün onlari merak etme insanlara zarar vermezler ama aksamlari daha dikkatli olmak lazim 😄

1|0
    0|0
  • yanına oturur dertleşirim

1|0
    0|0
  • Gider ben de çekerim

2|0
    0|0
  • sık sık görüyorum acıyorum napayım

1|0
    0|0
  • Tam yerinde yataginda gormussun niye korkuyosun ya da sasiriyosunki ☺☺ oralarda normal bu surekli olur ben tinlamam etrafa zarar vermedigi surece ☺ bide ulus islek yerdir aslinda pek bisey olacagini sanmam

1|0
    0|0
    • ben bilmiyordum oralarda çok oldujlarını :D

• Oralar benim tabirimle elit semt ya her halt var yeraltindan batakhanesine varanaca boyle zenginliklere sahip bir semt orasi ☺☺

• bisi yapmam

1|0
    0|0
  • Ulusta normal böyle şeyler. : )

1|0
    0|0
  • Gidip ysnina konusuyorum

1|0
    0|0
  • O senin dediğin ulustaki ni ben de çok görüyorum ne yağar ki da mi

1|0
    0|0
  • Kızılayda çok var

1|0
    0|0
  • yanında bağırcaktın sen eyvah savaş çıktı uçaklar geliyor diye :D ya da ejderhalar saldırıyor kaçın diye :D Sonra otur izle gülmek banko

1|0
    0|0
  • hemen abi tiner lazımmı derim

1|0
    0|0
  • Sadece acirim haline

1|0
    0|0
  • Yetiştiğimiz yerde pek cok balici vardı hatta bir tanesi cuma namazlarına gelirdi :D

1|0
    0|0
  • Çok üzülüyor ve dua ediyor o aciz çaresiz insana :(

1|0
    0|0
  • poşeti elinden alırım, ben çekmeye devam ederim ahah

1|0
    0|0
  • bende gördüm öyle ...

1|0
    0|0
  • Alır kaldırır denize atardım kendine gelirdi

1|0
    0|0
  • Hiç Bişi yapmam mal onlar 😅

1|0
    0|0
  • öldüresiye döverim :D

1|0
    0|0
  • Bunun gibi bir çok madde amacı dışında kullanılıyor.

1|0
    0|0
  • Uyuşturucuyuda sokak ortasında içiyolar😊 bu adamlara yasak olsa nolur olmasa nolur

1|0
    0|0
  • Şaşırmam

1|0
    0|0
  • Benim eski halim :)

1|0
    0|0
  • hızla kaçarım yanından

1|0
    0|0
    • bende hızlıca geçtim

• öyle yapman iyi ve yine karşılaşırsan gözlerini kaçır ondan bakma yani. ulus ve dış kapı bentderesi oralarda çok olur onlar.

• Yasak o evet

0|0
    0|0
  • nepim varsa bir poşet beraber cekelim derim :D

1|0
    0|0
  • bu gün bende yanından geçtim :D bali çerkenken kafalar bir milyon ayık halleri sıkıntı ablam zamanında biz de çektik iyi biliriz :S

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Vallahi liseye giderken iettye bindim. "Ohhh en arka koltuk boşmuş oturayim" diye ilerlerken bir baktım boş koltuğun yanında balici çekiyor. Kafası da güzel. Ben de oturdum yanına beraber çektik. Yalan değil.

1|0
    0|0
    • güzel senaryo

• ya bir git işine resmen trol yazmış kankalar inanmayın ulan bu devirde hangi kız giderde öyle birinin yanına bali çeker normal temiz erkeklere bile yanaşmaktan korkan siz :D :D :D ay mk akşam akşam hiç güleceğim yoktu he saol güzel bir senaryoydu :D :D

• @morphy_54 la inanmıyorsanız inanmayın :D

Cekiyorum derken yanımda çektiği için kokusu burnuma geliyordu ondan bahsediyorum :F

• Bizim evin önünde içen bile gördüm:D

1|0
    0|0
  • Verr bir firtt derimm 😂

1|0
    0|0
  • bende hep ulusta görüyorum neden :D

1|0
    0|0
  • Yapıştırıcı değil mi o nasıl yasaklansın

1|0
    0|0
  • Tabana kuvvet.

1|0
    0|0
  • Bende kadıköyde gördüm geçen hafta elinde bir poşet içinde sarı tuhaf bisey vardı insanlar tuhaf tuhaf bakiyodu önünden geçtim gittim pek korkmadim açıkçası kendine hayrı yoktu zaten 😃😃

0|0
    0|0
  • Görmemezlikten gelirim

1|0
    0|0
  • Ben metrobus ust gecidin yaninda gormustum cok korkmustum

1|0
    0|0
Yükleniyor...