Sokakta bali çeken birisini görseniz ne yaparsınız :D?

Bugün Ulus'a doğru giderken yanımdan geçmesine 1 2 metre kala bir genç elindeki poşeti (içinde sarımtırak bir şey var) suratına götürmüş, içine doğru çekiyordu. Acayip korktum var ya... İlk defa hayatımda balici gördüm. :D :D Allahtan suratıma bile bakmadan trans yanımdan geçti.. Böyle bir şeyi sokak ortasında nasıl yapar? Psikolojimi bozdu resmen... Uyuşturucu gibi yasak değil mi bu illette?

#KONÇUY
#ÇılgınFizikçi

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Vallahi liseye giderken iettye bindim. "Ohhh en arka koltuk boşmuş oturayim" diye ilerlerken bir baktım boş koltuğun yanında balici çekiyor. Kafası da güzel. Ben de oturdum yanına beraber çektik. Yalan değil.

1|0
    0|0
    • güzel senaryo

• ya bir git işine resmen trol yazmış kankalar inanmayın ulan bu devirde hangi kız giderde öyle birinin yanına bali çeker normal temiz erkeklere bile yanaşmaktan korkan siz :D :D :D ay mk akşam akşam hiç güleceğim yoktu he saol güzel bir senaryoydu :D :D

• @morphy_54 la inanmıyorsanız inanmayın :D

Cekiyorum derken yanımda çektiği için kokusu burnuma geliyordu ondan bahsediyorum :F

• Bizim evin önünde içen bile gördüm:D

1|0
    0|0
  • Verr bir firtt derimm 😂

1|0
    0|0
  • bende hep ulusta görüyorum neden :D

1|0
    0|0
  • Yapıştırıcı değil mi o nasıl yasaklansın

1|0
    0|0
  • Tabana kuvvet.

1|0
    0|0
  • Bende kadıköyde gördüm geçen hafta elinde bir poşet içinde sarı tuhaf bisey vardı insanlar tuhaf tuhaf bakiyodu önünden geçtim gittim pek korkmadim açıkçası kendine hayrı yoktu zaten 😃😃

0|0
    0|0
  • Görmemezlikten gelirim

1|0
    0|0
  • Ben metrobus ust gecidin yaninda gormustum cok korkmustum

1|0
    0|0
Yükleniyor...