Düğünleri seviyor musunuz?

Şu an akrabası evlendiği için tepinen onlarca amaçsız insanı amaçsız bir şekilde izliyorum :) siz, düğünleri Seviyo musunuz? Oynar mısınız düğünlerde 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻?

1|2
52|62

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyorum, oynamıyorumda tek eğlenceli yanı bir yere oturup izlemek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• dügünleri sevmem
    gıcık alırım ama bazen mecburen gidiyoruz işte
    akraba olunca
    o zamandada en köşede en uzak yeri tercih ederim
    bir dügün sahibi görse tamam

1|1
    0|0
  • Düğün mü?
    Dün bacaksız bir veletken nasıl düğünlerden bunalıyor ve sıkılıyorsam bugün bu yaşımda da aynı hissiyatı ve boğulmayı yaşıyorum.
    Düğünler, benim için gereksiz masraf, sinir, stres, vakit kaybıdır. Bir de asla tatmin edilemeyen misafirlerin meselesi var.
    Düğün yapmayı düşünmüyorum. Tabii, bu karşımdaki kişiye de dayalı bir şey...
    Ama, olur da o da benimle aynı fikirdeyse sade bir nikah, eş dost olan bir yemek ve sonrasında güpgüzel bir balayı bence en ideal olanıdır.

1|0
    0|0
    • Evet gayet mantıklı :) böylece düğün masrafı yerine de müthiş bir Balayı olabilir

• Zaten çok önceden ben bu konuya ilişkin bir soru da sormuştum. Şimdi nereden baksan bir düğün için en az ama en az 6-7 bin Türk Lirasını gözden çıkarmak gerek. Ve ne için bu?
      Tek bir gece için...
      Siniri, stresi, yorgunluğu, zorunlu sırıtma sahneleri, oyunu, takı takması, ıvırı ve zıvırı...
      Olası gerginlikler ve nahoşluklar da cabası!
      O parayla Amerika'dan Avrupa'ya oradan da Uzak Doğu'ya kadar uzanan bir rotada çok güzel balayı yapılabilir.
      Şahsen benim fikrim bu ve aynı kafa yapısına sahip birisini bulursam bunu gerçekleştirmek istiyorum.
      Düğününde harcadığı paranın borcunu taksit taksit ödeyen yığınla insan tanıyorum ben...
      Cidden gereksiz bir şey.

• Çevremdeki insanların hepsi öyle :)

• Hiç sevmem, aslında eski köy ve kasaba düğünleri eğlenceli geçerdi çocukluğumda ama şimdi bu salonlara taşınan düğünler baş ağrısından başka bir şey değil...

1|0
    0|0
  • Dugun degil : Defile ve dikkat cekme yeri gibi ortam ve yuksek sesli muzik ile sagliga ve maneviyata zararli ortam.

1|0
    0|0
  • Cok sverim oynarimda

1|0
    0|0
  • Hayır oynamam ablamin düğününe bile gitmedim çok saçma geliyor bana rezillik...

1|0
    0|0
  • Düğün salonu fotoğrafçısı olarak düğünlerden nefret ediyorum iğrençlik bence.

1|0
    0|0
  • düğünleri sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem. :D
    Hele masada kendi halimde oturup, garson ne getirdiyse yiyip içerken,
    andropoz amca ya da menopoz teyzenin birinin gelip,
    dürte dürte, "Hadi kalk, kalk! Oturmaya mı geldik? Aaaa!" dediği an,
    benim bittiğim andır, uyuz olurum, oturmaya devam eder, gelinle damada mutluluklar diler, çıkar giderim... :D
    Hatır için giderim, evlenirsem düğüm yapmam.
    Çok alaturka ve gereksiz adetlerden biri.

0|0
    0|0
  • Hayır herkes evleniyo sinir oluyom 😄

1|0
    0|0
  • Severim, oynarım da.

0|0
    0|0
  • Bende oyun yeteneği sıfır. Hiç bir şeyi oynayamıyorum o yüzden de düğünleri hiç sevmem. Tabi tek sevmeme nedenim oyun bilmemem değil. Aşırı gürültü ve saçma sapan şarkıları çalıp milleti oynatmalarına da gıcık oluyorum. "Çek tulumbayı" nedir ya çektim hadi ne oldu amaç ne yani ya da "benim tüm düşmanlarım köftemi yesin" nedir arkadaş? Ve bu şarkılarda millet deli gibi oynayıp eğlenebiliyor. İşte bu yüzden de düğünlerden nefret ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Seviyorum.

0|0
    0|0
  • Şayet evlenen sevdiğim bir yakınımsa ve düğün güzel bir salonda içkiliyse, evet severim :) Güzel bir orkestra ise bu organizasyonun olmazsa olmazı!

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem, düğün varsa kaçarım :D

0|0
    0|0
  • itinasız sosyetenin halay başını her zaman ben çekerim :)

1|0
    0|0
  • bayılırım

0|0
    0|0
  • Halay çekerken nirvanaya ulaşıyorum. Tabiki seviyorum. Sevmeyenler kendi düğünlerinde nasıl oynayacaklar bir düşünsünler

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Birsürü yapmacık an. Sevmem

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • genelde kalkıp oynadıgım cok nadırdır ama ginede oynayan ları izlemek etrafta eylenen insanlar görmek hoşuma gidiyo genelde ben girişin önünde duran güvenliyi teftiş eden adam olurum

0|0
    0|0
  • E ne yapılmasını istiyorsun

0|0
    0|0
  • halaybaşı olursam evet..
    olmazsam kavga çıkarırım =))

1|0
    0|0
  • Hayır zorla götürüyorlar nefret ediyom en son amcaoğlunun düğün vardı onunda şimdi 3 Yaşında kızı var 😀😀

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • sabunu koydum leğene, gör başıma ne gele, şarkısını duyunca tövbe ettim :)

0|0
    0|0
  • Sevmem, işim de olmaz

0|0
    0|0
  • o kadar sevmem ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 51

• Hiç sevmem gitmek bile istemiyorum ailemin zoruyla akraba düğünlerine eşlik ediyorum çok sıkıcı geliyor bana evlenirsem eğer düğün falan düşünmüyorum :ı

1|0
    0|0
  • Kesinlikle amaçsız, gereksiz.😄

1|0
    0|0
  • Bütün kurtlarım dökülene, ayaklarıma kara sular ininceye dek oynarım düğünlerde. Anla ne çok sevdiğimi 😍

0|0
    0|0
  • Oynamam. Ha bir de resmen milletin birbirini kestiği yer, guzelsen nazardan catlama ihtimalin yüksek. Fitne fesat bakışlar üzerinde. Iyk ya.

0|0
    0|0
  • Genelde halay başı olurum ben nere gitsem oraya gelirler hahskadnasfs

1|0
    0|0
  • Severim.

1|0
    0|0
  • Kimin düğünü olduğuna bağlı 😃

1|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Ehh 😔

0|0
    0|0
  • mekana bağlı içerdeki insanlar yer önemli ortamı beğenmesem
    dışarıda takılırım :D

0|0
    0|0
  • severim. gır gır şamata iyi oluyo.

0|0
    0|0
  • Bayılırım 😂 damla beni niye götürmedin 😂😂😂

0|0
    0|0
  • En son gittiğim düğünde sadece oturup izledim :) Oynamak uzaktan güzel görünüyoda pek sevmiyorum artık :D

0|0
    0|0
  • Akraba ve yakin arkadas oynamayi severim 🚬

#rr

0|0
    0|0
  • Ben de aynı görsel şölen için giderim. Hele pisti net görebildiğim bir masadaysam çok keyif alıyorum.😀

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum lanet olsun tüm düğünlere

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • sevmiyorum oynamam

0|0
    0|0
  • Hic sevmem olabildiğince uzak dururum

0|0
    0|0
  • semiyorum

0|0
    0|0
  • Hayatımda 1 defa gittim onda da mal mal oturdum. Bir dahakine coşmayı planlıyorum :D

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum😑

0|0
    0|0
  • sevmem, gitmem.

0|0
    0|0
  • Hic sevmem çalgı şeytanın ezanıdır aynı zaman da da günah.

0|0
    0|0
  • Hayır sevmem oynamam da

0|0
    0|0
  • Düğünlerde ya bir koltuğa mıhlanmış gibi otururum ya da kulak tırmalayıcı müzikten biraz olsun uzaklaşmak adına kendimi tuvalete hapsederim, düğün bitene kadar.

0|0
    0|0
  • Tabiki.. Angara bebesiyiz biz. d

0|0
    0|0
  • Ayyy en sevdiğim şey oynamak ya

0|0
    0|0
  • Sıkılıyorum genelde

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam