Türkiye'de Yaşayıp Türklere Küfür Etmek Sizce Nedir?

Bu sitede de oluyor normalde de görüyoruz. Elinden geldikce Türk halkini ezip kiskirtmaya çalisan insanlar var. Siz bunlar hakkinda ne düşünüyorsunuz?

1|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• gülüyorum ben onlara

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Simdi Türkiye de yasayip türklere küfür etmeye gelince kardeşim. Hak edene küfür edilir adam olmadiktan sonra. Türkiye türklerin değil herkesindir. Türkler tek basina savasmamis dimi. . .
    Hak edene dua mi edecez küfür edicez tabi.
    Bunun türk ile kurt ile laz ile alakasi yok.
    Ben türküm karadenizliyim. Ama haksizliga gelemem

0|1
    1|0
    • He ama bilerek ten iste türkleri sevmedikleri içinse ırklara kasitlari turkiyeye kasitlari varsa da hepsinin a w

• Aynen kanka k bakma yanlis anladim. . .
      Bak öyle insanların sülalesine küfür ederim.
      Çok şerefsizlik tir hayinlik az yaninda extra küfür bile gerekir. . .

Ornek veriyorum. Rusyanin bir hacker grubu var o zamanlar olay sicak 3 ay önce falan.
      Türkler diyor ki sosyal medyadan.
      Yok türkler ne bilmem ne küfür ediyor.
      Rusya daki o hacker en büyük örgüt dünyada bilmem neler yaziyor.

O insanlar sinir dişina bile edilmeli. tabi en ufagi bu daha çok şey duydum da neyse.

Ama türk hackerler tüm rus sitelerinin çoğunu hacledi askeri siteleri bilmem neleri ve mehter marsi koydular sitelere türk bayrakları falan.

O dedikleri rus hackerler hiçbirşey yapamadi. . .
      Ve amerikanin uçak yazilimlarini değiştirecek 3 türk vardi hacker çok iyilerdi. Türkiye sahip cikmadi Amerika öldürdü hepsini bundan baya bir önce 10 sene falan sanirim. . . .

Türkler rus sitelerine güzel bir not düştü unuttum. siteyi hacklemek 2 dakikamizi aldi gibisinden bur mesaj verdi çok iyidi

• Dediğin gibi var gercekten kendimizi yermekten asagilamaktan baska bisey bilmeyen densizler

Kızlar Ne Diyor 1

• Keske dittir olup gitseler diye dusunuyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sosyal alandan öter bir çoğu

1|1
    0|0
  • Tabi canım, bir rus uçağı düşürdük memleketin yarısı rus oldu. Enteresan bir kafa tabi.

0|1
    0|0
  • Bu lanet coğrafya bir bizim değil zaten, herkesin vatanı ama bizim değil babasını tapulu malı sanki terbiyesizlerin. Geldik asırlar önce savaşarak kan akıtarak cesaretle aldık işte bizim olum burası gitmiyoruz lan işte.

0|1
    0|0
  • Hain olduklarını

0|1
    0|0
  • Düşünmeye bile değmezler. Kötü söz sahibine aittir.

0|1
    0|0
  • hainliktir

0|1
    0|0
Yükleniyor...