Münazara Konusu Fikir Akımı?

Müebbet hapis cezası alan suçlular üzerinde tıbbi deneyler yapılabilir'i savunun. Ya da bilimsel deneyler yapılamazı. Fikirlerinize ihtiyacım var.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir insana deney yapılmaması lazım. Birde şu yönü var, hapis cezasının süresinde indirime gitmek surette deney yaptırıyorlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tecavuzculere falan yapılabılır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• konu umarım yanlış yere gitmez şimdi söyleyeceklerim ile,

adam namus davasına içeri girmiştir, müebbet almıştır;üzerine iftira atılmıştır, müebbet almıştır;belki de işlemediği bir suçu üstlenmiştir mecburiyetten, müebbet almıştır. kesinlikle hayır.

amaaa;

kadın/çocuk dövüp, öldürüp, taciz/tecavüz edenler;uyuşturucu madde üretip/satıp milletin ölümüne neden olanlar;terör olaylarından dolayı içeri girmiş asker/kadın/çocuk/yaşlı vs ayırt etmeden öldürmüş... fsizleri; ve bunlar gibi suçlardan içeri girmiş ve dışarı çıkmayı gerçekten hak etmeyen insanları bu konuda değenlerdirmek daha faydalı olur bence de...

0|0
    0|0
  • Yapılamaz çünkü her zaman bir mahkumun suçsuzluğu ortaya çıkabilir veya yasa değişikliği, af gibi durumlarda dışarı çıkma şansı vardır. Ayrıca insan hakları evrensel beyannamesine ters bir durumdur.

1|0
    0|0
  • bence müebbet hapis cezasıysa istediğini yapabilirsin gavatlar kimbilir neler yapıp girdiler içeriye bari insanlığa azcık faydaları olsun

1|0
    0|0
  • istekleri rızaları varsa neden olmasın ama zorlamayla olmaz

1|0
    0|0
  • Bence yapılabilir

1|0
    0|0
  • Tıbbi derken kobay olarak mı?

0|0
    0|0
    • yani hayvanlar üzerinde yapılan deneyler müebbet hapis yiyenlere yapılacak

• teşekkürler yorumlarınız için şahsi fikrim değil sadece münazara yarışma var.

• Anladım. Ben olsam antitez tarafında dururdum. Çünkü onlar kazanacak :)

• Sence beleşe bu mükemmel zekamı kullanıp sorunu cevaplar mıyım ha. En az 2 bin lira eder fikirlerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...