Mutlu olamiyorum?

Ne yaparsam yapiyim mutlu olamiyorum oyle cok fazla arkadasimda yok tum gun evdeyim kendimi herkesten uzaklastiriyorum elimde olan bisey değil kimseye guvenemiyorum hic erkek arkadasimda olmadi cok sukur ailem var ama cok yalnizim telefonuma hic bildirim gelmez insanlar benle konusmaz cunku cok soguk biriyim ve/delirmek uzereyim bazen balkondan insanlari izliyorum arkadas gruplarina bakip tekrar mutsuz oluyorum ne yapicam ben? Neden boyleyim? Mutlu olmak icin ne yapmaliyim? Antidepresan kullaniyorum fakat bir ise yaramiyor intihari dusundum kac kez eninde sonunda yapicam biliyorum.. birde bana mutluluk veren muzikler onerirmisiniz? Benimkiler artik etkisini yitirdi..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkma canını bunların karşılığını alırsın.

0|0
    0|0
    • Nasil

• Bir gün seni yalnızlıktan kurtaran insan karşına geldiğinde ben bu kadar sıkıntıyı bu kadar bekleyişi onun için yapmışım diyeceksin biz buna kader diyoruz.

• İnşallah ya inşallah

En İyi Kız Görüşü

• yeni insanlarla tanış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• intihar ile bir yere varamazsın. gideceğin yer buradan daha iyi bir yer değil

0|0
    0|0
  • arkadaş olmayı deneyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü şükretmesini bilmiyorsun

0|0
    0|0
    • Hayir aksine namazimi felan herseyimi kiliyorum hatta allah bana yeter deyip avutuyorum kendimi ama beynimdeki sesler hic susmayacak gibi

• kendini bu kadar dış dünyadan soyutlama canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...