Kizkardesim zabit olacak yardıiiim?

Tercihlerine denizcilik lisesini yazip zabit olacakmis. Hicbi bilgimiz yok lisede herkes erkek ama kendi tutturmus zabit olucam zengin olucam diye yardimmm

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle dünyanın en zeki kızı... para konusunda... ama meslektaşım olacaksa şunu bilmeli iyi paralar asla kolay kazanılmıyor :)

0|0
    0|0
    • Denizcilik lisesine gitmek istiyor hepsi erkek ama orda napicaz

• Super ya insallah kizkardesimde ilerd sizin gibi bir zabit olur cok tesekkur ederim sizee yordum sizi

• önemli değil hayırlı olur inşallah

En İyi Kız Görüşü

• Denizcilik le zabitlik arasında bir bağ kuramadım canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kızların yapacagı bir meslek asla degil şiddetle karşı çıkın

0|0
    0|0
    • Bendr soyledim ben istersem hersryi yaparim diyo

• Zabit olacak nesi zor bynun napiyoki zabitler

• 1 ay gbi bir sure sadece deniz gormeye dayanabilecekmi tel cekmez tv yok sadece 15 erkegin icinde bir basina yasayabilecekmi istedigin zmn ayrilamazsin cekip gitmek istese heryer deniz nereye gideceksin psikoloji bozan dalgali havalara katlanabilecekmi? yedi sekiz havaya giren gemileri izlemesini tavsiye ederim bulanti bir yandan bas agrisi bir yandan yemek yiyemezsin gunlerce ve en onemlisi sevdiklerin asla yaninda degil ve gun gectikce karadan uzaklastikca asosyallesirsin yasamak lzm bir musibet bin nasihat durumu alkol kullanan gemici her gemide mevcut ve kapisina gece dayandiklari cok zabit bayan tanidigim oldu bir daha degil defalarca dusunsun bu illet meslegi sececek ise..!

• Hangi lise? Denizcilik mezunuyum. Lise ve ünv.

0|0
    0|0
    • Iskenderun denizcilik lisesi

• okulun durumunu sorun. güverte seçecektir sanırım. 3000 gross mu vardiya zabitliği vermiyor ise gitmesin

• ne istiyorsa o olsun

0|0
    0|0
    • Ee ama lisede herkes erkek bir sinifta en fazla 3 kiz var ne isi var o okulda bide gemide bayan olmaz diyolat

• Diyolar

• olur canım niye olmasın. dirayet meselesi bu sonuçta. yani kafasına takmışsa biraz zor döner kararından

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...