Acil bakın arkadaşlar DAYANAMIYORUM?

Merhaba arkadaşlar, yazıyı okuyup bana görüş bildirirseniz çok sevinirim. 6 yıldır babamla uğraşıyoruz arkadaşlar önceden pamuk gibi bir adamdı fakat tam 6 yıl önce değişti yerine alkolik, sapık, zihniyetsiz bir adam geldi. Kaç kere telefonunda başka kadınlarla konuşmalarını gördüm, bize iş gezisine diyordu kadınlarla antalya mersin geziyordu. işte onlardan sonra babama karşı bir kin besledim ne yaparsa yapsın sevmiyorum onu geçen yaz onun yüzünden ilaçlarla intaar ettim, ölmedim. 5 ay öncede 2. kattan atladım yine ölmedim onunla aynı evde olmaya dayanamıyorum dokunduğu her yeri cifliyorum yediği tabağı su içtiği bardağı kırıyorum anneme yanlışıkla oldu diyorum artık evde tabak bardak kalmadı son zamanlarda annemde ona yaranmaya çalışıyor güzel güzel giyinip onun sevdiği yemekleri yapıyor ben yemiyorum desemde sen zıkkım ye babana yaptım zaten diyor psikolojik destek görüyorum ama yetmiyor anneme de şaşırıyoorum hem o kadar şey yaşattı ona hala ona yaranmaya çalışıyor dün gece bir sesle uyandım sanki biri bana kalk babanı öldür dedi mutfağa kadar gittim bıçağı aldım sonra ne yapıyorum ben diyip kolumu kestim Allahınızın aşkına bana yardım edin ne yapayım

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim kimsen yoksa Allah var, ona dua et ve sabret. Allah sabredenlerin yanındadır, seviyorum seni.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• seni allah bile kurtaramaz :(

0|0
    0|0
  • bak kardesım once endı yasmına son veremzsın senın sınavın agır olabılır annen de kocasını sevıyo elınde tutmaya calısıyo olabılır aralarında kı ılıskıyı anlayamazsın mumkun oldugunca umursama sen sadece kendınle ılgılen umursama bu senn sınavın senın kagıdın

0|0
    0|0
  • Evlen uzaklas baska yol yok

0|0
    0|0
    • Baba evinde huzur görmedim koca evinde de böyle olur diye korkuyorum

• Dua etmekten baska sansın yok babası olmayan onca insan var şükret.

• gücü yetene sabır lazım

0|0
    0|0
  • Sen moralini bozma eğer katlanamiyorsan kendini açıkla ve katılan hayatin icin çalış güzel bir yer kazan güzel bir is sahibi olduktan sonra babana istediğini yaparsın bunlar atlamakla falanca olmaz ilk kendini sonrada anneni kurtar.
    Ve inanmayabilirsin ama büyü yapılmış olabilir çünkü benim babamada olmuştu yani bu büyü meselesi ama yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
    • Büyüyü bana yaptılar bence, herkes çok güzel olduğumu söyler ama psikolojik destek aldığımdan beri kimseyle konuşmuyorum erkek olarak psikolojik destek aldığımı da kimse bilmiyor annem bile bilmiyor ondan uzaklaştılarda diyemem kısmetimde kapandı yani

• Her zaman sana kolay gelsin

• Eig secermisin

Kızlar Ne Diyor 3

• O evden ayrılma imkanın varsa hemen ayrıl. Annene de babandan boşanması için telkinler yap, aklına girmeye çalış

0|0
    0|0
  • Ciddi misin sen. Büyü falan yapmis olmasinlar sana öldürmek ne demek?

0|0
    0|0
    • Her şey bekliyorum

• Canim sen hocaya gorun ya kiyamam sana allah yardimcin olsun cok bunaliyorum bende eski sevgilim fal falan baktiriyodu ondan ayrildiktan sonra banada biseyler oldu sabretcez başka caresi yok benim annemde senin annen gibi bosver

• Senin için üzüldüm. Kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama gerçekten tek çözüm yolu evlenip o evden gitmek, mümkünsede babanla birdaha görüşmemek. Sen kendini kurtarmaya bak, babanı falan boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...