Boğa erkeğini anlatır mısınız?

boğa erkeklerini anlatır mısınız? Nelerden hoşlanırlar? Ne yapmayı severler? kızdıklarında verdiği tepki ve en önemlisi bir bayanda ne ararlar?

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• @Depressiwe kendini anlat biraz sevaptır 😂😂

1|0
    0|0
    • Dış güzelliğe önem verdiğim doğrudur, kumral kızlar daha bir çekici geliyor bana, karşımdaki kızın hareketleri samimi-sıcak gelmeli bana, farklı bir tatlılığı olmalı üstünde, cinselliği önemseriz..
      Aşk konusunda falan böyle.
      Karakter konusunda mükemmeliz ötesi yok..
      Çok bilmişliğe gelmem, olgun olmayan insanları sevmem..

Ooo böyle anlat anlat bitmez ki

• Sorancığım bence yardımcı olmuştur bu yazı sana 🙊

• evet kesinlikle.. teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bizi nasıl anlatabiliriz ki 😏

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yemek yemeği severler. Manevi hediyelere değer verirler.. sen sor, ben söyleyeyim.

1|2
    0|0
    • sinirlendiklerinde ne yaparlar? Bir kadından ne beklerler?

• Eğer bardağı taşıracak kadar sinirlendirdiysen gidebilirler. Genel olarak trip atan, keko insanlar değildir. Hatta yapıcı, pozitif, eğlenmeyi seven bir yapıları vardır.
      Bir kadından ne bekler? Bunu burcu özel düşünme bence. Bir erkek bir kadından ne beklerse o da aynısını, hatta daha fazlasını bekler.
      Altın kurallar: Boğa erkeğinin yanında kendin ol. Kendini kasma, gülmeseni bil, yapmacık olma. Samimi ve içten davranışlar sergile.

• Erkek arkadaşımdan bildiğim kadarıyla anlatıyım :) Sadıklar, sinirli halleri biraz tehlikeli, cinselliği seven, her konuda görünüşe ve düzene önem veren, şımarıklıktan hoşlanmayan insanlar :)

1|1
    0|0
  • Aşırı derecede sinirliler. Boğazlarına düşkündürler.

1|0
    0|0
  • Babam ve kardesim boga. Yemeyi asiri cok seviyorlar vll ac birakma guzel yemek yap 😂😂

1|0
    0|0
  • Sadiklardir. Sinirlenince ordan hemen uzaklas. Birde inatcilar

1|0
    0|0
  • biz trenle geçerken bize bakıyorlar baby

0|0
    0|0
  • Sabirli -kiskanç-inatçi kişiler Sevdiklerini tam anlamiyla sahiplenirler rahatina düşkün harcamayı severler. Biraz da sabit fikirliler ben pek anlasamiyorum. Kolayca sinirlenmezler

1|0
    0|0
Yükleniyor...