#Kızlar Neden Böceklerden Korkar ki?

#Kızlar Neden Böceklerden Korkar ki?
Kendilerinden 100.000 Kat Daha Küçük Olan Bu Zavallılar Her Zaman Ezilmeye Mahkumdurlar!

Bütün Böcekler Büyük Bir Tantanayla Ezilmek Suretiyle Katledilirler..

Bunun Nedeni Kızların Dayanılması Güç, Korkunç Çığlıklarıdır.

Üstelik Katledilen Böceklerin;

- Bekar,
- Bağkur/SGK Var mı, Yok mu?
- Çocuk,
- Çocuklu,
- Evli,
- Nişanlı,
- Sözlü,
- Öksüz-Yetim,
ve Yaşlı Olduğuna Hiç Dikkat Edilmez.

#SerKan1923

@Bakırköylüm @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @RdvnSbs @Sonra_danGurme @TheKerim54

@Asmalı-mescit @siray @чαğмυяeятešı

2|2
21|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Korkmuyorum. Aksine böcekleri inceliyorum. Sanırım doğayı sevmemden kaynaklanıyor.

0|3
    0|0
  • Çünkü tiksindirici

0|1
    0|0
  • Ben korkmuyorum severim

0|1
    0|0
  • Bu resimlerdekiler çok tatlılar. Çok nadir ürkerim, oda haddinden fazla büyük olunca.. Dokunamam ama korkmam veya tiksinmem. Kesinlikle öldürülmesine de izin vermem.

0|1
    0|0
  • Çünkü çok küçükler her yere her an girebilirler isirabilirler ve bazilarindan da igrwniyorum o yuzden

0|1
    0|0
  • Resimlere bakarken icim bir hos olduya ahaha cunku guzel bir goruntuleri yok yani tiskindirici bir durum antenler falan iyh anlatirken bile kotu oluyor insan ve ben oldurmem daha dogrusu olduremem evde gorursem ben evden cikarim o takilsin 😃

0|1
    0|0
    • Evinizde Ya da Herhangi Bir Yerde Gördüğünüz Böceklere 3 Defa ''ALLAH Rızası İçin Git'' Deyin! Böcek Belki Bir Cin Olabilir! Böcek Eğer Gitmezse O Zaman Cin Değildir!

Böceğe Yapacağınız Eylem Tamamen Sizin İnsiyatifinize Kalmıştır.

(Cinler, HZ. ALLAH'ın İzni Olmadan İnsanlara Temessül Edemezler.

Maddi Olarak Görülmezler.

ALLAH (C. C.)'ın İzniyle Bu Aleme Has Vasıtaları; Kılıf ve Elbiseleri Giyinerek Görülebilirler Zira Bizler Onların Aslında Kim Olduklarını Bilemeyiz.)

• Evet daha once duymustum arada sinekler uzerinde denedigimde olmustu 😃 tesekkur ederim

• Rica Ederim.

• Cunku ıgrencler ve zehırlı olabılıyolar

0|1
    0|0
  • Ya niye korkmiyimki şunlara bak ayyy 😂 bide ısırıyolar falan. Hem görünenden değil görünmeyenden kork. Sinsi bunlar sinsi 😄

0|1
    0|0
  • O kızlardan olmadığım kesin.
    Böceklerden, korkmam ve öldürmem ama peçeteyle alıp dışarı atmışlığım vardır.
    Başka bişey daha diyecektim böceklerle ilgili ama ilginç unuttum, neyse aklıma gelirse yine yazarım.
    İyi geceler.

1|1
    0|0
  • 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Aksine ben böcekleri çok severim, gördüğüm yerde fotoğraflarım.

0|1
    0|0
  • Ne zaman nereden çıkacağı belli olmayan hayvanlardan korkarım.

0|1
    0|0
  • Ben severim böcekleri 🐝🐞🐜🐛

0|1
    0|0
  • Tehlikeli böceklerden korkarım

0|0
    0|0
  • Ben korkmuyorum, aşırı derecede tiksiniyorum. Bana değmediği sürece çığlık atmam

0|1
    0|0
  • korkmuyorum

0|1
    0|0
  • Ay bocekten bahsetme ben kelebekten bile korkuyorum onlardan nasil kormiyim

0|1
    0|0
  • Valla ben korkmuyorum sadece iğreniyorum tabi böceğe göre değişiyor

0|1
    0|0
  • Ama çok korkunclar ya şunlara baksanizaa😱😱

0|1
    0|0
  • tek korkmadığım uğur böcekleri çok gözlü çok bacaklı iğrenç yani ne gerek var sonuçta böceklere :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sade kızlar değil ki ne çok anasının oğlu olan böcekten korkan tiksinen erkeğim var.. Askerlik yapmaya gelen ne ana oğlu erkekler gördük..

0|1
    0|0
  • Açıkcası sinek bile öldürmüyorum zira Allah'ın verdiği canı almaya hakkım yok. Onlarda zarar vermeyeceğimin farkındalarmış gibi beni pek ısırmıyolar😄Isırsalar da umrunda değil. Mesela evde akrep olabiliyo bunu bazen beni sokunca farkediyorum sonra o akrebi yakalayıp uzak bir yere atıp geliyorum😄Ben arı sokunca acıdan kıvranan bir insan olmama rağmen evin dışında herhangi bir yerinde arı yuvası gördüğümde o yuvayı bizimkiler görüpte yakmasın diye başka bir yere taşımaya çalışan insanım ki bunu yapmaya çalışırken arılar tarafından sokulduğumda oldu ama yinede düşüncem değişmedi. Böceklere de zarar vermem sonuçta onlarda tek amaçları yaşamak olan canlılar 😊

0|1
    0|0
  • Korkma değilde tiksindiklerinden bende acaip tiksiniyorum görünce kaşıntı tutuyor.
    Eskiden yoktu böyle bir durum o talihsiz kazadan sonra oldu 😕

0|1
    0|0
  • İnsan tiksinir. bende çok tiksinirim vallaha

0|1
    0|0
  • bir bebeği çamura batır sonrada önlerine koy önce çıplık atıp tiksinecekler

tamamen temizleme hastalıkları yüzünden

0|1
    0|0
  • Tiksindiklerindendir. Bir tek uğur böcekleri bu tür muamelelere maruz kalmıyor :)

0|1
    0|0
  • Bende bazı böceklerden iğreniyorum

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum abi 😃

0|1
    0|0
  • Helal olun serkan abi böcek katili bunlar :D

0|1
    0|0
  • Simdikiler anamiz gibi bagda bahcede calismadiklari icin tiksiniyorlar boyle seylerden normal demiyecegim tuhaflar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...