Türkiyede neden böle insanlar var?

Bunlara prim verenler kimler? olayı anlatıyım

Benim bir yeğenim var 18 yaşında lise okudu üniye gidemedi (maddi yetersizlik) güvenlik sertifikası aldı ve güvenlik oldu iş buldu calısmaya başladı 20 gün çalıştı gün işten çıkarılmış nedeni ne biliyormusunuz Gündüz müdür iş yerine girerken elleri cebindeymiş klubede bana "Dayı valla ben onun müdür olduğunu bilmiyordum" dedi adam direk işten atmış Klubenin dışına çıkıp tapmasını bekliyor galiba

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes oluyor oyle pislik insanlar.
    Bende 1 seneye yakin bir suredir bu isle ugrasiyorum gece guvenliginde. ama ben kafama estigi gibi hareket ediyorum. kimsede birşey diyemiyor. çünkü benim bulunduğum bölgede adam beğenilmez her hafta eleman deģiştirilir. ben 9 aydan fazla orda kalınca seslerini çıkartamıyorlar. maaşla ilgili sıkıntı olursa da yöneticiye söylemem yeterli oluyor. bize yamuk yapan adamlar, müşteri memnuniyeti diyerekten isteklerimize hayır diyemiyorlar. vazifeni ve farkını ortaya koyduktan sonra durum böyle oluyor. ha patron kendini beğnmişin tekidir. olur öyle şeyler. almış bir büro tutmuş. kendisine bir masa almış üstüne de müdür yazdırtmış öyle gećiniyor.
    Bakmayın yani. ha bu arada o maddi yetersizlik bende de var fakat ben pes etmedim. okuyacağım ve yükseleceğim. böyle insanların ağız kokusu çekilmez çünkü. söyle o yiğenine. pes etmesin. bak ben mühendislik istiyorum. biraz daha yükselmem gerekiyor sadece kazanmam için. sonrasında devletten maaş alır okuluna gider gelir. yapmasın böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiye böyle insanlar tarafından yönetilmiyor mu zaten?

2|1
    0|0
  • reis patronlara prim yaptırırsanız olacağı bu. patronlar Allah değil. onlardaki beyin sende de var, sana göre bir artıları yok. herkes birlik olup kapitalizme savaş açsa hepsinin anası bellenir. kafası çalışan adam patronların kucağına oturup 3 kuruş paraya bir ay boyunca modern kölelik yapmaz zaten. zoru değil kolayı seçtiğiniz için böylesiniz. sermayesiz tonlarca yapılabilecek güzel kazançlı iş varken hala maaşlı işler peşinde dönüyorsunuz bu ipnelere prim yaptırıyosunuz. onlar da sizi istedikleri paraya kullanırım nasıl olsa eleman piyasada bol diye kafasına göre işten atar da kovar da.

0|0
    0|0
  • Görmemiş, insanlıktan nasibini almamış, zorla insanlardan saygı (?) bekleyen bir adammış

Yok elleri çebindeymiş, yok sigara içiyormuş falan boş muhabbet bunlar. Ben çalışanlarımla arkadaş gibiyimdir, sanimiyimdir, bir tanesini keyifsiz görsem odama çağırıp konuşurum derdin ne yardımcı olalım bir ihtiyacın mı var diye. Çoğu zaman onlarla yemek yerim, yüzeysel sohbet ederiz, hepsine sigara ikram ederim. Onlar da benim cana yakın olmamdan, samimi olmamdan son derece memnunlar ama saygıda kusur etmezler, duracakları yeri bilirler. Mesafeyi ayarlayabilecek önemlidir

0|0
    0|0
  • Ego değil de olayı şöyle bak işyerinde ya da bir ortamda eli cebinde görev - iş yaparsan olmaz. ..
    He uyarı olmalıydı bence isten atılması elbette egoistlik :S

1|0
    0|0
  • Güvenliğin davranış kuralları bellidir, eli cebinde beklemesi zaten baştan ofsayt.

0|0
    0|0
    • tapmasımı lazım

• Ne alakası var? Orda güvenliğin davranışlarının düzgün olması lazım, iyi mk, herifler biraz disiplin istesin 'Ama tapmak mı lazım'.

Eline ayağına hakim olmayı öğrensin bir dahakine.

• Maalesef özel sektörde özellikle egosu yüksek çok fazla yönetici var. Senin yeğenin de böyle birine rastlamış, yazık olmuş.

0|0
    0|0
    • veriği maaş 1300 lira asgari ücret böyle insanlarla aynı ırktan olmaktan utanıyorum gerçekten

• Egoist insan çok

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik ne olmuş elin cebindeyse sanki

0|0
    0|0
    • ayaklarına kapanıp şükretmesini beklyor herhalde

Yükleniyor...