Ne mutlu türküm diyene lafını söyleyenler hepimiz acaba mutlu muyuz?

Arkadaşlar ben Facebook'ta gezinirken bir adam şöyle diyordu Ne Mutlu Türküm Diyene diyoruz ama Hangi Türk Mutlu diye Facebook'a yorum yazmış bende bu konu hakkında uzun uzun düşündüm biz bu lafı söylüyoruz ama gerçekten mutlu muyuz İnsanlara bakıyorum insanların hemen hemen herkes mutsuz Tacizler tecavüzler arttı terör arttı kavga arttı kutuplaşma arttı hayat şartları zorlaşmaya başladı artık kısaca insanlarımız mutlu olamamaya başladı siz bu adamın dediğine inanıyor musunuz Ne mutlu Türküm diyene sözünü diyen herkes mutlu mu?Ne mutlu türküm diyene lafını söyleyenler hepimiz acaba mutlu muyuz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türklüğümle gurur duyuyorum mutluyum kanı bozuklara inat inadına Türküm bunu söylemekten neden mutsuzluk duyayım Atatürk sevgisi olan bir Türküm :)

Ne Mutlu Türküm Diyene

0|0
    0|0
    • @pilav_ustu_az_kuru_2 ama insanlara bakıyorum mutlu değil ama Ne Mutlu Türküm Diyene Diyoruz ya hatta bazı insanlar Vize kalksa da Avrupa'ya kaçsam diyorlar artık bazı insanlar Türkiye'de yaşamaktan bıktı başka ülkede yaşamak istiyorlar

• @pilav_ustu_az_kuru_2 tamam yapmam bu son :)

• tamam sorun değil iletiyim de bildirim geliyor :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mutlu derken bildiğin mutluluktan başarılık söylenen söz değil. Türküm diyebilene helal olsun anlamında söylenmiş

0|0
    0|0
  • Mutluluk gelir geçer Türklük bakidir.. Şükürler olsun ki Türküz...

0|0
    0|0
  • Diğer bütün ırklardan üstünüm daha ne olsun. Vaktiyle alayını devirmiş fukara sümüğü gibi attırmışım. Hala avrupada Türk dediğinde iki kere düşünen insanlar var. Esareti sevmediğimiz için özgür ruhlu olduğumuzdan dünyaya iyi ki Türk olarak gelmişim.

0|0
    0|0
  • ''Milliyetçilik aşılması gereken bir hastalıktır''

Albert Einstein

0|0
    0|0
Yükleniyor...