Kapat

Her iki cins içinde yapay üreme makineleri?

Bir erkek bakış açısıyla söylüyorum ki bir erkeği en çok yıpratan şey kadınlar ve evlilikse... Ki ben bunu çevremde de görüyorum. Madem kadınları bu derece narşist yapan erkek milletiyse.. Sonuç olarak cefasını yine biz erkekler çekiyorsak neden kadınlar içinde erkekler içinde ayrı yapay üreme makineleri tasarlanmıyor ki.. İnsanlığı uzaya taşıyan teknolojinin buna bir çare sunması gerekmez mi?

Güncellemeler:
insanlığın soyunun devamı için.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bro sperm bankaları var. Erkekler içinde taşıyıcı anne. Ama tek taraflı düşünüyosun çocuk annem babam kimi sorgulandığı zaman zor durumda kalırsın ve kendinden bile nefret ettirebilirsin.

0|1
    0|0
    • ya ben açıkca söylerim.. Nefret etmesini hiç istemesem bile.. Olması gerekenin bu olduğunu söylerdim.. Yani böyle bişey olsa bile..

• Yok ya çocuğa anne veya baba eksikliğini kendi ellerimle tattırmak istemezdim ben. Düşün annesi doğumda ölen bir çocuk bile bu kadar eksik kalıyorken birde onu kendi ellerimle aldığımı söyleyemem. Bana söyleseler hiçte ılımlı yaklaşmazdım

• doğru sende haklısın.. İşte buna gerçek bir çözüm lazım... Yıllar geçtikçe çok uçuk şeyler ortaya çıktığı için

Yükleniyor...