Şeriatçılar bakabilir mi?

Siz şeriatı nerde gördünüz de şeriat istiyorsunuz?

• Bir yerde görmedim maksat dallamalık olsun
    33% (1)17% (1)22% (2)Oy Ver
  • Bana şeriatın iyi bişey olduğu anlatıldı, o kadar övüldüğüne göre iyi bişeydir herhalde
    0% (0)33% (2)22% (2)Oy Ver
  • Bana rahat battı
    33% (1)17% (1)22% (2)Oy Ver
  • Ben yaşadım şeriat yaşamını... şurda gördüm
    34% (1)33% (2)34% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriat inanan insan için güzel inanmayan için zulümdür. Buy üzden getirilmesi inanmayanlara haksızlıktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce şeriatın kelime anlamına bak sonra sor.

0|0
    0|0
    • anlamını bilmek yetiyormu, komünizmin de kelime anlamı ezilenin yanında olmak ama günümüzde komünizmi çakallar kullanıyor

• Şeriat Allahın kanunu. Yaşıyacak kadar cesareti olan insan da çok az

• Bu kadar gülünç bir konu acicak kadar cesaretin nerden buldun derdim de gizli kullanıcı hahahahah...

0|0
    0|0
  • Sen şeriatın bu olduğunu nerden biliyorsun şıkkı yok

1|0
    0|0
    • Şeriatın ne olduğunu biliyorsa son şıkkı işaretler açıklamasını da yapar

• Ansiklopedi sesli güldüm bilgiyi ben tek kaynaktan ya da tek fakirden ya da tek görüşten öğrenmem her fikri her kaynağı okur araştırır ona göre yorumlarım

• #fikir olucak

Erkekler Ne Diyor 6

• İran, afhanistan, arabistan hangisinin şeriatçılığı?
    bir de cılı culu konuştuğunuzdan dine karşı bir önyargınız olduğu anlaşılıyor. ben imam değilim. Cemaat-tarikat mensubu değilim. Az buçuk bilgim dahilinde iki lafın belini kırmak isterim.

0|0
    0|0
    • öncelikle Müslümanım, dine karşı bir kişiliğim olsaydı şeriatla uğraşmaz İslamı kötülerdim,

• bildiğimiz şeriat hırsızın kolu kesilip, tecavüzcü hadım edilecekse şeriatçılardan çok sosyalistler destekler, ama böyle birşeyi beklemek hayal dünyasında yaşamaktan öteye geçmez, tecavüzcü mahkemeye çıkacak diyecek beni tahrik etti kendimi tutamadım, hırsız diyecek bana komplo kuruldu, kitabına uydurmak da zor değil

• En azindan suc orani buyuk oranda duserdi. tecavuzculer akil hastanesine yatirilir veyahut dengi ceza verilirdi ama hadim etmek pipisini kesmek falan da islama ya da insan haklarina zaten aykiri oldugu icin bunu bizim seriatta yapilcagini sanmazdim. Cunku bizim dinimiz temiz. En azindan turkiye muslumanligin en gozdesi gozumde., endonezya, malezya nasil onu bilmiyorum. Muhakkak orda da mezhep ayriliklari vardir.

• Demokrasiden sıkıldım pnp. Şeriat gelince biraz aksiyon olur adfh

1|0
    0|0
  • Şeriat dmk kuran dmk

0|0
    0|0
  • amina koyim onların

0|0
    0|0
  • demokrasi cumhuriyet var da ne oldu zilan da roboski de dersim de halkımız katelettiniz

0|0
    0|0
  • Kuranda yazıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...