Bazı kızlar dindar erkeklere neden düşmanlık yapıyor?

namaz kılan bir erkeğe neden düşmanlık yapıyorlar mesela? ben namaz kılıyorum cumaya gidiyorum, oruç tutuyorum diye hemen potansiyel sapık durumunda oluyorum onların gözünde. halbuki sen istediğin gibi yaşa. ben karışmıyorum. ama onlar hep bana düşmanlık yapıyor. müslüman ailenin çocuğu olmak bu çağda ne kadarda zor :/

Güncellemeler:
soru günceldir.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Normal olan şeyler anormalmiş gibi gösterilmeye başlandı, gösterildi ondan

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben de merak ediyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çünkü şu zamanda batılılaşma hareketi mevcut. Buna rağmen dimdik ayaktayız. Elhamdülillah. Asla pes etmiycez ALLAH'ın anılmadığı tek bir yer bile kalmayana kadar. Kim ne derse desin hepsi bizim kardeşimiz. Ne kadar kötülük yaparlarsa yapsınlar bizler iyilikle karşılık vermeliyiz. Ve karşı cinse de mesafeli olmalıyız İNŞAALLAH 😊

0|0
    0|0
    • mesafeliyim zaten. kadın görünce kafamı çeviriyorum. bazen evden dışarı çıkmıyorum günaha girmemek için. daha ne yapabilirimki?

• Neden gavurca gelsin ki? Hz. Aişe sahabe hanımlarla def çalıp eğlenmiş kendi aralarında hatta üzerine peygamber efendimiz gelmiş ve bir şey demeden odasına geçmiş. İslamı kısıtlamayın lütfen. Erkek arkadaşlarınla gezebilirsin fotoğraf çekebilirsin bunların hepsi helal değil mi? Helal. Ve helal dairesi içerisinde eğleniyorsun işte. He giderde arkadaşların helal deyip onlarla içki içmek zaten haram bu şekilde de helal dairesinden çıkmış olunuyor zaten. Said Nursinin sozu bu. Helal dairesi geniştir keyfe kafi gelir. Harama girmeye lüzum yoktur. Aynen de böyle islamı yobaz bir dinmiş gibi gerici bir dinmiş gibi göstermeyi bırakın artık lütfen. Bir bayan bisiklette sürebilir atda binebilir uygun şartlarda. Ya da bir erkek arkadaşlarına eşek şakalarıda yapabilir. Bunlar Sahabe hayatlarında Peygamberimizin hadislerinde de var. İNŞAALLAH araştırıp öğrenelim ve düşüncelerimizi buna göre yönlendirelim.

• hayır kısıtlamıyorum asla. yobaz bir din gibide göstermiyorum. ama dinin kurralları var ya düzgünce bu kurralları yaşa yahut git düzgünce ateist gibi yaşa yani. demek istediğim bu. ne şiş yansın ne kebap diyerek yaşayan insanlar midemi bulandırıyo. çok cahil geliyor bana. inşallah bunları anlayalım. hadi bakalım.

• Çevrelerinde böyleleri olmadığı için kötü düşünürler. Bazıları da tam tersi tiplere düşmanlık yapar umursamamak en iyisi

0|0
    0|0
  • Sacmalik öyle düşünen yoktur bence

0|0
    0|0
  • en iyisini yapıyosun emin ol

0|0
    0|0
  • Bazıları dindar ayagına yattıgından ötürü.

1|0
    0|0
  • Neden sapık olacaksın ki? Bende namazımı kılarım orucumu tutarım insanlar gayet normal bakıyor. İlginç geldi 🤔

0|0
    0|0
  • Öyle biri çıksa da karşıma evlensem ne düşmanlığı

0|0
    0|0
  • Doğru yoldasın gerisini boşver ben de çok eleştiri aldım kapandığım için ama pişman değilim iyi ki kapanmışım diyorum😊

0|0
    0|0
  • Boşver seni tercih edenler çok daha fazla

0|0
    0|0
  • Tek bir tarafa bakma her tarafa bak... Mesela bu bence çoook iyi bir şey.

0|0
    0|0
  • O tip kizlarin dusuncesi sacmaymis. Bence benim gozumde dedigin sekilde olan erkekler +1 dir.

0|0
    0|0
  • Allah kabul etsin.
    Bakma ya sen onlara.
    İşte insani pislik cekermis onlarida ondan say

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hdp de sana da yer var kardeşim halkların inancının garantisiyiz

0|1
    0|0
    • sağol kardeşim. hdp bana bir hayli uzak ama böyle kucak açman çok hoş. sağol.

• Sen böyle değilsin belki ama günümüzde bütün sapıklar dindarlar arasında çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Doğru diyorsun kardesim :)
    Genelleme yapmayalım ama oylesi cok

0|0
    0|0
  • Senin suçun değil Müslüman kimliğini öne çıkaran sapıkların yüzünden az da değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...