Erkekler mi daha suçlu kadınlar mı?

şimdi ben erkek arkadaşımdan ayrıldım. belki üzerine çok gittim cart curt suç bende diyelim ama ben başlatmadım ilişkiyi, o istedi o düştü peşime. ve en önemlisi ben ona seni asla bırakmıcam gibi sözler sarfetmedim, o dedi bunları.. ve sonra işlerine gelmeyince değişen de bu erkekler oluyor. genelde ilişkiler böyledir erkek koşar peşinden kızı kazanır atar tutar bir sürü içi boş cümle, sonra nolur, işine gelmeyince cehennem olur.. demem o ki erkekler ilişkilerde iki yüzlüdür dibine kadar.

Güncellemeler:
niye o süslü sözleri atıp tutyorsunuz. bir önce taniim ben bu kızı deyin boş boş sözler vermeden. yok çünkü iki yüzlülükle kazanıyorsunuz kızları anca.
erkeklerin ilişkideki tek yöntemleri iki yüzlülük diyorum ben sadece. böyle tavlıyorsunuz siz

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• baban da iki yüzlü o halde?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Birazda siz erkekleri kazanmak için çabalayın. Çocuk bu kadar tribe, kaprise gelemem deyip çekip gitmediği ne malum. :D

0|0
    0|0
    • madem çekip gitme ihtimaliniz var cümlelerinizi kurarken ne haltına o kadar güven veriyorsunuz? onu soruyorum. ya abi yarın katlanamam ya bıkarsam diye düşünüp ona göre davranmanız gerekiyor

• erkek peşinde koştu fedakarlık etti diye neden onu 1-0 geride diye düşünüyosun belki de kazandı kızın kalbini baktı çok sinirli baskıcı dırdırcı ee ne yapsın erkek noterde sözleşme imzalamışcasına tapulu malı mı kalsın kızın biraz empati lütfen

0|0
    0|0
    • o zaman niye o süslü sözleri atıp tutyorsunuz. bir önce taniim ben bu kızı ya da. boş boş sözler vermeden. yok çünkü iki yüzlülükle kazanıyorsunuz kızları anca.

• bence yanlış düşünüyosun kızı erkeği yok bu işin insanın içiyle karakteriyle alakalı bir durum

• katılmıyorum ilişkileri bitiren genellikle kızlardır dua edin bu erkekler sizin triplerini davranışlarınızı durmadan alttan alıyor

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon :)) gödün iki dk da bizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cinsiyete bagli sey degil bunlar

0|0
    0|0
  • İki cinstede var bu türler,, genellememek lazım

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir. cinse göre suç arama.

0|0
    0|0
  • Aman boşver erkekleri çok da mühim değil :) Hayatına olgun insanları almalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...