Kapat

Üyeler arasında rusca öğrenmek veya rusçasini geliştirmek isteyen var mı?

Eğer rusca öğrenmek veya rusçasini geliştirmek isteyen olursa bilgilerim doğrultusunda her hangi bir ücret veya karşılık olmadan arkadaş olarak elim geldiği şekilde yardımcı olabilirim.
Bakalım olursa daha önce böyle bir tecrübem yok benim içinde eğlenceli keyifli olacağını düşünüyorum. Çünkü tr yaşamadığım için burda bazen sıkılıyorum hem bende eksilen veya bazı cümle kurma hatalarımı düzeltmiş olurum

Güncellemeler:
Olur elimden geldiği kadar bütün bilgileri paylaşırım yardımcı olurum.
Rusça alfabe biliyormusunuz.
Üyeler arasında rusca öğrenmek veya rusçasini geliştirmek isteyen var mı? Herhangi bir karşılık veya ücret talep olmadan)

1|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence iyi bir fikir. Ben Ukrayna da dogdum ailem iliyo Rusça. Ama burda büyüdüm ondan ögretmediler. :( konusma içinde geçen bazı kelimeleri anlayabiliyorum ve alfabeyi biliyorum, okuyabılıyorum ama telaffuzda ve gramer de sıkıntı var

0|0
    0|0
    • Bu bence beni şaşırtan en güzel yazı bir ukraynali ile Türkçe olarak konuşmak.
      Тогда мне очень приятно пока

• senin türkçen zayıf galiba biraz?

• Evet bende bunun farkındayim. Sanirim bu türkçe sürekli konuşmamak tan lkaynaklaniyor. Ayrica rusca dilini ogteeye ne zaman basliyoruz?

En İyi Erkek Görüşü

• Rusçaya ilgim var. Yeni yeni başladı. Rusya ile ticari (Tekstil) iş yapmak istediğim için dil öğrenmek istiyorum. Alfabesinden mi başlamak gerekiyor? sıfırdan başlayacağım =))

0|0
    0|0
    • Kesinlikle alfabe baslamak gözünü korkutmasın.
      Ayrıca özür dileyecek sadece ne iş yapacağınızı hangi ülke ile calisacaginizi yazdığınız için yazmak istiyorum.
      Kişisel düşüncem bence en az 1 sene Rusya ülkesinden uzak durun derim çalışmayı düşünmeyin. Çünkü şu an bile ruslarin hem halk hem hükümet olarak bize karşı güzel şeyler düşünmüyorlar. 5-10 yıldır yaşayanlar çalışanlarin çoğu deport oldu

• Zaten gelmek istiyorum o yüzden fiyatları merak ettim aklımda bir rakam olsun ki oralarda parasız kalmayım =))

• eig için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet evet ben ama ben merhaba ne demek onu bile bilmiyorum😱

0|0
    0|0
    • Здравствуйте)

• Niye ezikliyorsun şimdi bilmiyorum dedim :/

• Olur mu estağfurullah aklımdan geçmedi sadece esprisine. Bir arkadaşız arkadaş olacakta elimden geldiği kadar yardımcı olurum

• bence en iyi rusya alman ve ingilizce yeter

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Rusça sadece ilk etapta öğrenmek isteyenleri alfabe gözlerini korkutuyor)

• Evet ilk rusya sonra alman gerisi ingilizce kolay

Erkekler Ne Diyor 4

• ben çok isterim

0|0
    0|0
    • Olur elimden geldiği kadar bütün bilgileri paylaşırım yardımcı olurum.
      Rusça alfabe biliyormusunuz.

• İşte bu biraz gözünüze karmaşık zor veya pes etme yaşatabilir
      Bence alfabeleri öğrenmek için hergün 1 harf mantığı ile kağıt kalem ile o harfi çizin ve her seferinde en iyi harfi yapmayı deneyin emin olun bir bakarsınız farkında olmadan hem harfleri tanıma hem yazmayı çözmüş olursunuz

• rusçaya nedense hiç merak duymadım, ama ksde vardır elbet ilgi duyan.

0|0
    0|0
  • Ben de bir soru paylaşmayayım, Almanca pratik yapmak isteyen olursa ben de yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • Desteğiniz için teşekkürler ne mutlu bize bilgilerimizi paylaşarak guzellestirebikiyoru

• Ne demek hocam elimizden geldiğince gereken neyse yapılır.

• Benim telefonumda 4 tane program var onlardan öğreniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...