BİRİNİ İKNA ETMEK?

Arkadaşlar birini en basit yolla nasıl ikna edebilirsiniz? Gerçekten acil bir durum. Özellikle babaları?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• sorunun sonuna kadar birsürü fikir dolandı kafamda ama sondaki baba olayı hepsini sildi süpürdü baba ikna etmek için profosyenel yardım almalısın aga bizi aşar bu mevzu :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insanlari ikna etmek için çok çeşitli manipülasyon teknikleri vardır ama en önemlisi özgüven li kendinden emin duruştur söylediğim gibi bir çok yöntem vardır ama bu şuna benzer :
    Bir yalan söylemek ama bu yalanı kendin de inanarak söylemek ki bu sayede beynin sana muhalefet etmiyicek ve seni zora sokmuyacak tır birini manipüle ederken dendurum çok farklı değildir o kişiyi çıkmaza sokup tek sansinin size itaat olduğuna onu inandırmak temel gerekliliktir ki bunu yapmak aslında düşündüğünden kolaydır 3 anahtar kelime goz teması ozguvenli duruş ve ne istediğini bilmek.

0|0
    0|0
    • Eşit : kem küm ettiğin anda bitmissindir hele ki muhatabın bir babaysa konuya doğrudan girebilmeli istediğini mantıklı bir sebebe dayandırıp anlatabilmelisin aksi takdirde anında reddedilmen işten bile değil hele ki bir bahane uydurduğu belli olur sa ki genelde bahaneciler bahanelerini mazeretleri tartışma konuşma sırasında bulmaya çalışır sakinliği kaybeder ve afallar sen en saçma şeyi bile ozguvenini toplayıp bir ihtiyacımız ya da istenen doğalmış gibi istersen ve şaşkınlığını korursan baban manipüle olacaktır ve hatta herhangi biri for ex annen.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Dudak bükerek masum kalarak bide hep böyle sin hıh trip atma gibi çabalar sonuncumda ikna olur :Dsdd

0|1
    0|0
    • Yapıyorum ama olmuyor babayı ikna etmek çok zor :D

• Evet orası doğru hatta ben babam ikna olsun diye ağlama numarısıda yapıyom dudak büküyom hiç dayanamıyo :Dsdsd

• Ahahaha iyi bu da

• konuyu ozelden danis bana.. iki dk da cozum bulayim

0|0
    0|0
Yükleniyor...