Öğretmen bir kız lise mezunu ama yüksek geliri olan birine bakar mı?

Öğretmen bir kız lise mezunu olup yüksek geliri olan birine bakar mı? mesela 5000 tl

Güncellemeler:
iyi tamam bakmaya devam edin :D

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntı olmaz. Benim Annem avukat mesela ama babam ilkokul mezunu. Annemin gelirinden daha fazla geliri var 😂

0|1
    0|0
    • annen aşmış biri olmalı. Severek mi evlendiler?

• Evet çokta mutlulular böyle şeylerin önemi yok

En İyi Erkek Görüşü

• bırak o düşünsün yüksek gelirli bir oğlan beni bulur mu diye :D ama 5 bin tl çok yüksek sayılmaz türkye şartlrnda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim kuzenim matematik öğretmeni ama kocası lise mezunu gayette mutlular seviyorlar birbirlerini niye bakmasın. Her şey diploma değil ki

0|1
    0|0
  • sevmesi önemli para ve eğititm durumu sonraki şeyler

0|0
    0|0
  • Yüksek gelirli erkek bana bakar mı acaba ya bu kız diye kendini ezik görüyorsa o ilişki olmaz

0|0
    0|0
  • Bakar niye bakmasın. Ben bakarım :D

0|0
    0|0
  • Bakar

0|0
    0|0
  • ben olsam bakmam çünkü öğretmen olmuşum okumuşum kültür farklı gelişmişlik seviyen farklı sonuçta herifin parası olsa kaç yazar oturup iki şey konuşamadıktan sonra

0|0
    0|0
    • Hayır çocuk daha kültürlü. üniversiteyi herkes okuyor diyerek ÖZELLİKLE okumamış biri?

• Burda önemli olan kazandığı para değil, statü. Bakmaz diye düşünüyorum. En azından kendi adıma konuşursam böyle.

0|0
    0|0
  • Evet bakar.

0|0
    0|0
  • bakar

0|0
    0|0
  • Bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vllaa kardeşim Normalde ilşkilerde kişilikler, ruh , huy, suy önce uymalı bir birine ama bizimkiler veyahut devir herşeyde bir seviye ölçü oluşturmuş. kimse kimseyi beğenmiyor herkes bir birini hor görmeye başlamış. denemkde fayda var kişiliğin iyise etkilersen nedne olmasın.)

0|1
    0|0
  • Örnek Ali Ağaoğlu Adam kart zampara fakat en güzel kızlarla birlikte (resmen harem kurmuş) sen gel sen git diyor.

0|0
    0|0
  • Öğretmen olan öğretmene bakar doktor olan doktora bakar diye bir şey yok. Bakmaz diyenler aşk olayını sevgi değil profesyonel bir iş olarak görüyorlar sanırım.

0|1
    0|0
  • Universite bitirmek ne ise yararki onemli olan aylik gelirin

0|1
    0|0
  • Önce tipine bakar

0|1
    0|0
    • Evet, şüphesiz o yüzden bunu sormadım bile. Tip iyi

• O halde sorun yok. Ama şu pata meselesini ön plana çıkarman hoş olmamış.

• Neden bakmasın bal gibi de bakar gönüller bir olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Valla aşk karın doyurmuyor :D olabilir yani ben bile bakarım XD

0|0
    0|0
  • Bakar öğretmenliği bile bırakır hatta sen rahat ol

0|0
    0|0
  • bakar baktırırız

0|0
    0|0
Yükleniyor...