Şu hayatta hepimiz dinimizi ve gereklerini araştırmak üzere sorumluyuz değil mi?

Yabancı olup da islam dinine geçen birçok insan var. Yaratılışımız geregi biz insanlar sorguluyoruz. Fıtratımız gereği. Yabancı veya türk, ırkı fark etmeksizin. Aradıgımız huzur Allah'ın emirlerine uymakta. Gerisi boş. Sizin arayışınız başladı mı?

1|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• insan dünya ya gelme nedenlerinden bir tanesi, emir ve yasaklar dahilinde yaşamak ve uygulamak, ALLAH bizleri bunlar karşılıgında ödüllendirecek, aslında cennet var diye yaradana ibadet etmemek gerek, ben kendim misal, çok şükür ALLAHım müslüman olarak gönderiş, insan olarak gödermiş, Alemlere rahmet olmuş bir peygamberin ümmeti olarak göndermiş bu bile yetmezmi ödül olarak, ALLAH ın bizim hiç bişeyimize lazım degil. ama ayrım yapmak için sınav koymuş onun için sınavımızı iyi vermeliyizki ödülümüz büyük olsun, zor olacakki sınav olacak, onun için ALLAH tan vaz geçmemek gerek , şükür ve sabır ile ömrümüzü tamamlamak gerek,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allahın emri ''Ahlaklı, faziletli, vicdanlı ve merhametli olun aynı zamanda bana karşı bir saygınız olsun.''Ancak çoğu deyyus din adı altında her türlü kepazeliği ve rezilliği yapıp aynı zamanda hırsızlığıda mubah gösterir duruma geldi.. Dinimizde mezara tapınma yok iken artık yatır diye bir sürü mezara tapınma var... Ne yazık ki artık Müslümanlıktan çok putperstlik var.

0|1
    0|0
  • Evet basladi ayrica her arastiran yabanci musluman olmuyor. cogu genelde ya deist ya da hristiyan oluyor

0|0
    0|0
  • Biz okumayan bir milletiz kuranı kerimin türkçe mealini açıp okuyan kaç kişi var valla başladı ve kıyamet her geçen gün yaklaşıyor günler daha hızlı akmaya başladı savaşlar var şu an

0|0
    0|0
  • Allah var mı? dünyada bir sürü din var ve herkes benim dinim doğru diyor. herkes kendi inandığı dininin doğru olduğunu diğer dinlerin uydurma olduğunu söylüyor hangisine inanalım?

0|0
    0|0
  • basladi ve buldumda

0|0
    0|0
  • Biri gelse bana doğru yolu gösterse diye bekliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...