Kemalist Türkçüler (!) için ne düşünüyorsunuz? Hem kemalist hem Türkçü (!) nasıl olunur?

Türkçülük fikrinin geniş kitlelere ulaşmasıyla birlikte bir yığın ideoloji karmaşası yaşayan insan peydah oldu. Bu soruyu Türkçülüğü onların sandığı gibi olmadığını söylemek için sordum.

Satanist Türkçüler, ateist Türkçüler, ümmetçi Türkçüler, hümanist Türkçüler, sosyalist Türkçüler, komünist Türkçüler, nazi Türkçüler, feminist Türkçüler, kemalist Türkçüler, Osmanlı düşmanı Türkçüler

Artık gerçekten gına geldi. Biz bu davanın neferleriyken bizi ayıplayanlar berkin elvana ağlayanlar bugün gelmiş "tengri biz menen" diye ortada dolanıp bize Türkçülük taslıyorlar. Bunlar biz gerçek Türkçülerden daha kalabalıklar bu yüzden kendi ülkümden sıkılmaya başladım. Türkçülük sizin sandığınız gibi hümanist bir ideoloji değil sizler kendinizi Türkçüleğe uyarlayacağınıza Türkçülüğü kendinize uyarlıyorsunuz. İsterseniz uyarlayın belki ideolojiniz birazcık millileşir ama kendinize Türkçü demeyin.

Türkçülük en başta zaten cumhuriyetçiliğe, demokrasiye, hümanistliğe, sosyalizme ve komünizme karşıdır. Cumhuriyet ve demokrasiyi benimsemez bu sebepten kemalistler, sosyalistler, komünistler Türkçü olamaz.

Türkçülükte ölçüt Hüseyin Nihal Atsızdır. Türkçüyseniz eğer Atsız Atanın makaleleri baz almalısınız.

"İnsanperverlik köpekliktir"

Bu sözle hümanistlerde elendi.

"Türkçüler Tanrıyı bir kenara atmamıştır. Tanrı Türk'ü korusun Türkçülerin sloganıdır"

Bu söz ile birlikte ateistler direkt elenmiştir. Şeytana tapan satanistlerde öyle. Biz Tanrı Türk'ü korusun dediğimizde siz "Tanrı sizi korusun Lucifer bizimle mi" diyeceksiniz? siz de elendiniz.

Türkçülükte Türk kadını kutsaldır feministlerde elendi.

Naziciler zaten elendi.

Atsızın gece gündüz övdüğü Osmanlıya düşman birisi Türkçü olamaz onlar da elendi.

Atsız ümmetçilerden daha çok Din düşmanlarıyla mücadele etmiştir ama kendisi için Türk olmayan Müslümanın değeri yoktur. Ümmetçiler siz de elendiniz.

Türkçülük budur arkadaşlar.


0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...