Lütfen rica ediyorum. Xper hakkında destek ve yardım?

Arkadaşlar merhabalar
Ben siteye önceden üye olmuştum ama çok aktif bir üye değildim. Bugün siteye tekrar girdim ama benim xper düşük diyor yorum yapamıyorum veya bilgilerimi paylaşamıyorum. Sizden ricam bu xper nasıl ne zaman ne şekilde yükselir veya birbirimize xper destek olabiliyirmuyuz. Eğer üyeler arası böyle destek okunabiliyorsa sizden rica ediyorum yardımcı olur musunuz.
Not: Türkiye de yaşamıyorum bazen sıkılıyorum. Yaşadığım ülkede hali ile ülke hasreti ve turk arkadaşlarla muhabbet etmeyi iletişim kurmayı insan istiyor. Destek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Türkiye ye kocaman kucak dolusu sevgi ve saygı

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kizlarsoruyor. com/yardim/xper

0|0
    0|0
    • Siteyi inceledim hatta bayağı okudum ama bazı türkçe kelimeleri anlamıyorum. Bu sefer başka yazı okuyorum bir sorun pürüz oluyor sonrasında karışıyor işin içinden çıkamıyorum.
      Zaten buna istinaden eğer yardımcı destek olan bir arkadaşlardan yardım istiyorum.
      Bilmiyorum eğer olumsuzluk devam ederse sanırım üyelik iptal ederim.

• orada xperleri nasıl kazancağın yazıyor. görüş paylaşabilrsin mesela 1 xper alırsın. süper bence yazarak 50 xper kazanırsın. çok süper bence seçilirse 150 xper daha veriyorlar.

• Kardeşim yapabildiklerime yapıyorum ama xper hep aynı rakamda. Biraz önce site yetkililerine yazdım bakalım nasıl olacak.
      Ayrıca desteğin için teşekkürler

• Bol bol yorum yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...