Siz karşı cinsten istisnasız her tanıdığınıza asılıyor musunuz ki bizi bu şekilde görüyorsunuz?

Biz dediğim #LGBTI ❤💙💚💛💜

Neden arkadaşınız ben gayim, benlezbiyenim, ben biseksüelim vs. Deyince aklınıza ilk size yazacağımız geliyor ki? Neden size yazalım ki veya?

Evet. Sorum yukarda, alttada açıklamam var. İsteyen buyursun.

Tanıştığınız her insanla ilgili kafanızda bir " acaba bunla olur mu?" ya da bir " bu bana asılıyo mu şimdi "diye geçiriyorsanız bir doktora görününüz.

Aynı şekilde bir lgbti de herkesi yoklamaz.
Nasıl siz karşı cins tanışlarınızın arasından kendi zevkinize uygun olana daha bir merakla bakıyorsanız, bizde o şekilde bakıyoruz.

Önüme gelen her erkeğe yazmadığım gibi, kadına da yazmıyorum. Benim yazacağım kadının bir kere fıkır fıkır neşeli bir karaktere sahip olması gerekir :)

Asansöre beraber binmem, arkamı dönmem diye dalga geçiyosunuz ya gay arkadaşlarınızla ( az önce gördüm, ondan bu soruyu soruyorum) hah işte onlar sizin kuru götünüze kalmadı bilin istedim.

3|2
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'deki yokluk durumunun dışa vurmuş hali. Bana buradan ve diğer sosyal paylaşım sitelerinden "Nbr yakışıklı" diye seslenenler oluyor. Cinsel tercihim genele yayılmış olduğu halde ben de o ısrarları anlayamıyorum. Çakalsız orman olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de hep bunu söylerim bana mı asılacak sanki😄😂 ya da ben erkek arkadaşlarımın hepsine asılıyor muyum? Böyle düşünüp ötekileştirmeleri çok saçma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• +egemen
    -he kanka
    +kanka bişi dicem
    -he söyle
    +hacı ben geyim
    -O_O
    +bişi demicen mi :DD
    -bana niye söylüyorsun a mık bunu?
    +insan arkadaşına da istediğini söyleyemeyecekse kime söylesin a mık
    -la süttür git sevdiğin erkeğe söyle niye bağa söylüyon olum kıllandırıyon beni
    _
    _
    diye düşünürüm.

1|0
    0|0
    • Bu gene arkadaşça bir atışma olmuş. Bu kadarına can kurban :)

• Doğrudur anlamadım. Aydınlat beni.

• ışıktan kaçanın totosuna güneşi soksak gözlerini kapatırmış.

(+yaz bunu kenara güzel laf bu -tmm abi)

• Türk erkekleri damacana eşek vs her şeye atladıkları için kişi kendinden bilir işi diyorum.

1|0
    0|0
  • Tamam oynaşın siz.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Asilmam

1|0
    0|0
  • Gayim hic sevgilim olmadı ama erkek fahiseler yuzunden Adımız kötüye çıkıyor

1|0
    0|0
  • kimseye asildigimiz falan yok, kendilerini nimetten sayiyor abazalar.

1|0
    0|0
  • Önyargılarınızdan kurtulun.

1|0
    0|0
  • Siz ne midesiz insanlarsınız ya

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok güzel açıklama olmuş helal abla 👏✌

1|0
    0|0
  • Her lgbtı ye inanmamki ben çoğu üçkağıtçı özenti sigara içenler bile daha az yahu bunların sayılarından

1|0
    0|0
    • Tabi biz topluca manyağız dedik ki hadi eşcinsel olalım dikkat çekelim pek moda dedik , sonra ailemiz bizi evlatlıktan reddetsin , dışlanalım ne güzel sevdiğimiz kişinin elini bile tutamayalım dedik ve bunu yaptık çünkü özentiyiz

• Tamam sizde haklısınız benimde çevremde özentilikten yapan insanlar var ama aslında özenilecek bir durum değil keşke normal olmasaydım bütün bunlarla yüzleşmek zorunda kalmasaydim ama bunu tedavisi yok.

• Bunun tedavisi yok ama kişinin inançlarına göre bir yaşam şekli vardır mutlaka toplumu bozan örnekler var sinemayı tiyatroyu tv yi medyayı böyleleri doldurdu bu bir tesadüf olamaz söylemek istediklerim bunlardı sadece

• asılmıyorum hiç

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Insanlar kıymetli g*otumun kenarında bile değiller 🌈🌈

1|0
    0|0
  • Ne uzatmissin, okumadim dahi. Duyan duyar, duymayan duymaz. Sen bu yazi ile mi milletin bakis acisini ayarlayabileceksin? Benim lezbiyen, gay arkadaslarim var. Muhattap dahi olmuyorlar bu tip insanlarla, cunku kaliteli hareket ediyorlar. Anlatabildim mi? Cocuk islerle ugrasma, onlari kaaleye alipta ezikleri yukseltme. Unutma bos teneke cok ses cikarir

0|0
    0|0
  • güzel tespitler :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...