Arkadaşlar enaz 5 hocaya gittim sorunum çözülmedi bir de siz bakarmısınız lütfen bilen birileri yardım etsin?

Allahın varlığına inanıyorum ama pek imanlı birisi degilim 1aydır rüyamda Arapça ya da benzeri bir dille konusan kara bir duman geliyor ilk takmadım geçer dedim ama geçmiyor her gece kanter içinde uyanıyorum
Dunanımsı bir sey beliriyor köylük bir alan ilerde çeşme var şıp şıp kan damlıyor ve bana birşeyler söylüyor yankı yapıyor ses gece yatmadan önce dua okuyorum yinede görüyorum en son intihar etcem?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir hocaya gitmen lazım hepsi rüyaları tabir edemez. Yani normal bir hoca açıklaması zor.

0|0
    0|0
    • benim aklıma şu geldi eğer inanıpta uygulamıyorsan ama aslında içinde uygulama isteği varsa yani dindne kopmuyorsun ama isteyipte yapamıyorsunda. Bu durumda sana uyarı geliyor olabilir yani dini uygulaman için. Yoksa herkese bu tarz rüyalar gösterilmez. Tabi bir şeyler etkisinde kalıp rüyayı görmüyorsan

• Fal baktırmak yasaktır. Üstelik bu konuda pek bilgim yok ancak anlattıkların normal hadi kahveni kapatta falına bakayım şeklinde değil. Kuran'ın yasakladığı olaya kapı anahtarı bağlayıp bakmakta ne demek oluyor? sen hiç mi düşünmedin kadının normal bir şey yapmadığını? Bildiğin büyü benzeri bir şey yapmış. Pencereyi açma dediğine görede ve her şeyi bildiyse kadın afedersin ama bazı varlıklarla iletişime geçiyor demekki. Normal şartlarda atarsın tutar bunlar öyle sıradan şeyler değil. Hocaya gidince bunuda anlat. Yerinde olsam birdaha asla o kadınla görüşmezdim. Bunlar basit şeyler değil muhtemelen cinlerle bağlantıya geçiyordur yoksa bilmesi mümkün değil. Kalp gözü açıldı durumları var ama onlar zaten kahve falı haram olduğundan bakmazlar bile. İyi bir hocaya derhal git bu olayıda anlat

• kabusların bunlarla alakalı olabilir

En İyi Erkek Görüşü

• Aklima asr-i saadet doneminde Ebu Cehil'in Efendimiz Vessalatu Vesselam'a soyledigi geldi;

Ey Muhammed! Ben de biliyorum sen Peygambersin. Peki tamam ama neden ben degil de sen? 😂😂😂

Aga madem Allahin birligini islamin vaarligini kabul ediyorsun. Neden iman etmiyorsun ve zayif birakiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • İzmirdeyim arkadaşlarımın hepsi ayyaş doğal olarak ondan zor oluyor baya

• Gaziemirdeyim. Goruselim kardesim. Facebook arama yerine br1ette yaz. Bu arada ben aslen Yahudiydim, hak din İslam ile şerefleneli 7 yil oldu Allahima bin şükür. Sana kültürel olarak ta cok katki saglayabilirim kardesim bul beni.

• Tamam dostum az sonra ekliycem

Kızlar Ne Diyor 7

• Eğer cinlik bir durumsa Nas Felak ve Ayetel karsi oku uyumadan ben de ilk rüya sonra karabasan sürekli rahatsız oluyordum bir rüyamda birden fazla uyandığımı biliyorum ve her defasında aynı korkuyu yaşadığımı odana Ayetel kürsi duasını bir köşeye koy ve yatmadan dediğim duaları oku korktukça devam et

0|0
    0|0
  • Peki bu birden bire mi oldu?

0|0
    0|0
    • Valla bir kız arkadaşıma gittim kuran falı bakıyormus annesi bakayım mı dedi bende olur dedim kuran ın ipine anahtar bağladı döndürdü bişeyler yaptı söylediği herşeyde doğruydu 1 hafta sonra yatamaz duruma geldim ama ara ara namaz kılanda biriyim bilmiyorum valla

• @NetGeaR teşekkür ederim seni zor durumda bırakmamisimdir umarım :)

• Estağfurullah zorluk yok. Ben teşekkür ederim :)

• Müslüman cinler tarafından belkıde korkutularak uyarılıyorsundur Madem allahın varlıgına ınanıyosun bılıyosun neden ıman etmıyosunkı :))

0|0
    0|0
    • Zor geliyor işin gerçeği bu nedir abi ya valla grxeleri yatmıyorum artık okulda uyuyorum

• Etkisinde mi kaldım noldu bilmiyorum karı bizi maf etti ya büyü mü yaptı bana acaba

• Olurmu olur Normal bir ipe bişeyler okusan birinin kötülüğü hakkında o büyü olur kuranı tersten yazmak büyü olur sana bişey vermedıler ıcırmedıler dımı

• valla korkma ama cin gibi duruyo D:

0|0
    0|0
    • :( geceleri yatmıyorum artık :(

• 2 tane daha buldum :)
      dur fotosunu çekip atayım çok uzun :)

• http://i.hizliresim.com/m6ma6V.jpg :) kb bir işim vardı uzun sürdü :)

• Nerelisin

0|2
    0|0
  • Ne okuyosun gece yatmadan önce

0|0
    0|0
  • Namaz kıl

0|0
    0|0
    • Denemek lazım ama pek denk gelmiyor okul filan

Erkekler Ne Diyor 4

• Neredesin?

0|0
    0|0
    • İzmir

• İzmir'de son zamanlarda çok fazla olay duyuyorum. Genel olarak yatarken bilgisayardan Kur'an meali aç dinle.

• Olur deneyim bu aksam

• Memleket neresi?

0|0
    0|0
    • Antakya da neden ki

• Çok yerde sağlam hoca tanırımda o taraflarda yok. Hocalar ne dedi peki? Buyuden suphelendim ben.

• Birisi baya üzüldü bana adam adımı sordu sadece avucundan bişeylere baktı para almayan tek kişi o gözleri doldu filan dua yazdı büssürü birleştirdi onunde yıldız koyup sardı bantla 20 tur filan dedi oğlum dikkat et kendine abdestsiz gezme filan

• Rüya haricinde göründü mü herhangi bir şey? hocalar ne dedi sana?

0|0
    0|0
    • Hocalar kitap gibi bişeyle baktılar genelde musallat olmuş dediler sana biri avucunun içine baktı bişeyler dedi filan Arapça sonra kafasının ellerinin arasına koydu dua yazdı birleştirdi duaları filan adam para bile almadı benden oğlum dedi aptestisiz gezme filan dedi bunuda ayırma yanından dedi ama ben pek inanmadım yani

• işi tam olarak bilen birine git. Sana bir yerde musallat olmuş, ara ara gelip yoklamakta seni. Rūya haricinde görūnmeye başlarsa bir sonra ki safhada diyalog kurmak ister senle.. Boşlama bu işi. Eve Euzubesmelesiz girme, çıkma. Banyo , tuvalete de sol ayak Euzubesmele ile gir. ilmini bilen bir hocaya kesin gözūk

• rukye dinledin mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...