Ben kadınların kapalı olmasını istiyorum sen açık?

Ben kadınlar kapalı olsun diyorum sen açık olsun istiyorsun. Ben kadınların bir yeri gözükmesin istiyorum sen ise iyice açmalarını. Ben daha küçükten edebi öğrensin istiyorum sen özgür olsun istediğini giysin. Kısaca ben açık kadın görmek istemiyorum görünce üzülüyorum sen ise açık kadın gördükçe seviniyorsun daha çok açsınlar istiyorsun.
Şimdi hangimiz pedofili hangimiz sapık hangimiz kadın düşkünü?

0|3
14|10

En İyi Kız Görüşü

• sensin sapık olan. ne iğrenç zihniyetin var senin, kadın açık giyinince cinsellik mi geliyor aklına ama biz açık erkek görünce cinsellikten bahsetmiyoruz. kadın tahrik unsuru bir cinsel objedir o yüzden kapanmalıdır, erkekte öyle bir durum yok çünkü erkek insan cinsel obje değil diyorsun ve de sapık değilim diyorsun. diyecek tek kelime yok. kadın neden kapanacak ki? neden. tahrik oluyorsan bu senin sorunun. biz neden erkeklerden tahrik olmuyoruz. kabilelerde kadınlar çıplaktır sadece cinsel bölgeleri kapalıdır. ama ben hiçbirinde erkeklerin andaval gibi kadınların vücuduna baktığını görmedim. gayet normal karşılanır. demekki sapıklığın nedeni kadını tahrik unsuru olarak gören zihniyetmiş, kadının ne giydiği değil

2|1
    0|0
    • ksbdjhfbsdjfhbs sen açıl ya istediğin kadar göster o kadar komik ki yazdığın :d

• msülüman mı ahaha yobaz gerici seni uza

• ne o *** gibi kalınca laf mı atmaya çalışıyorsun sağlıkçıymışta yok bilmem neymişte
      tabi canım bende Amerika başkanıyım zaten :)
      git zeka yaşıtlarınla oyna :) sana ne desem o 2 mg beynin almaz :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• helal sana.

0|1
    0|0
  • sana göre sen olarak var saydığımız..

0|1
    0|0
  • Aynı şey erkekler içinde olmalı

Kadın düşkünü olan aksini düşünenler.

0|0
    0|0
  • Nefsine hakim olamayan, gözüne ve dürtülerine hakim olamayan sapiktir.. açiyorsa baktirir.. kapaliysa namusludur vs artik cok karisti..
    Düz mantikta acma diyen dogru geliyor ama cok genis bir konu bu..

0|0
    0|0
    • Pekte geniş değil aslında.

• Yukarıda herhangi bir inanıştan bahsetmedim. Başı açıkta olabilir kadın ona bir şey dediğim yok zaten. Ben kadının özel ve erkekten değerli olduğunu düşünüyorum o yüzden özen göstersin istiyorum o ise daha çok kadın bedeni. Neyse sen de haklısın.

• Bahsettigini dusunmedim.. fikrimi belirttim ben de.. neyse ayni dusunuyoruz zaten..

• sen. çünkü kadınlara karışabileceğini, onları yönetebileceğini düşünecek kadar sapkınsın. edeb dediğin kölelik de senin olsun. maşallah tacizler, pedofililer de hep islamcılardan çıkıyor.

2|0
    0|0
  • Erkek var çıplak kadına dönüp bakmaz, erkek var tek bir uzvu görünmeyen kadına bakar. Allah zihniyeti bozmasın.

2|0
    0|0
  • Erkekler istediği gibi giyinip istediği gibi dolaşabiliyorken, kendi şeyine sahip çıkamadığı için kadınların kara çarşaf giyinmesi bekleniyor. Buna da değer vermek deniyor. Siz çok değersizsiniz ya, kadın giyinsin yeter!

0|0
    0|0
    • Tesetturun kati ölçüsü çarşaf değildir. Tesetturin cizgileri vardir cizgilere riayet ederek istediğin gibi giyinebilirsin. Ayrıca erkekler içinde tesettür vardir ama maalesefki biz ataerkil bir toplum olduğumuz için din erkeklere ogretilmiyor. Sanki herşey kadınların üzerine farzmis gibi.. erkekler diz kapaklarının üzerinde pantalon giyemezler mesela. Kaslarini ve vucudunun ilgi çekici yerlerini teşhir edecek şekilde dar giyinemezler. Ama bundan cogunun haberi bile yok. malesefki bu bize araplardan geçen ataerkil toplum yapısının bir sonucu. Örneğin türkiyede birsürü kadinlara özel plaj var ama erkeklere özel yok neden? Erkeklere helal mi bikinili kadinlarla birlikte denize girmek? Bütün bunları bir imam hatip mezunu olarak söyledim. Açıkçası bu sebeplerden ötürü insanların islam hakkında yanlış düşünmesi beni üzüyor. Umarım birgün herkes inandirildigi değil inandığı dini yaşar.

• @edryhan ben inanmıyorum kardeşim deistim. Ama herkes müslümanmış gibi şu yazdıkları sinirlerimi zıplattı. Yoksa isteyen çarşafını giysin banane.

• Benim sorduğum soruda herhangi bir dinden inanıştan bahsedilmedi ki. Başı açıkta olabilir ama ben giyinişten bahsettim.

• Sen de haklısın ama ne erkekler var Çarşaflı kadınlara bile dönüp bakıyorlar yani tek kadının dikkatli giyinmesi yeterli değil toplum ahlagının düzelmesi için..

0|0
    0|0
  • İnsanların giydiğine karisamazsiniz isteyen kapalı isteyen açık giyinir. Bu sizi hiç ilgilendirmez. Önce bu zihninizi temizleyin. Bence insan önce kendini kontrol altında tutmalı. Kadınların ne giydiği konuşuluyor sürekli böyle bir ülkede yaşıyoruz.

1|0
    0|0
    • Yukarıda her hangi bir yerde karışmışlık ifadesi var mı?

• Helal sana :))

1|0
    0|0
  • Haklı buldum seni

0|0
    0|0
  • o gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • Bu konuyla kimyasal döküyorsun şu an *)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onlar kadının özgürlüğünü değil kadına ulaşmanın özgürlüğünü istiyor kardeş bırak sen doğru olanı istiyorsun sen hak olanı istiyorsun.

2|2
    0|0
  • Millet damacanaya, eşşeğe tecavüz ediyor.

Hangi pedofilisin den , hangi sapıklığın dan bahsediyorsunuz ben anlamadım.
    İsteyen istediğini giyebilir. Ateistler nasıl bayanların kafalarına silah dayayıp o örtüyü çıkartacaksın demiyorsa, bizler de birşey diyemeyiz.
    Bu 2 kere 2 nin 4 etmesi gibi birşey

1|0
    0|0
    • Ben onu giysin bunu giysin demedim zaten sen bambaşka bir yerden anlamışsın.

• İçinde edepsizlik varsa yapacaktır sen edebi öğrettiğin zaman aklı var ise içinde varsada içinden geleni yapmayacaktır.

• Bunun asıl sorun olması Dinin görgüsünün tam aktarılmıyor olması.
      Çok aşırıya kaçarak empoze etmeye etmeye çalışıyoruz. Bu da kadın erkek farketmez bireyi din den uzaklaştırıyor. Edebi öğretirken kulaktan doğma bilgilerle ve kişisel tehditvari bir yaklaşım ile bunu sağlamaya çalışıyoruz. Halbuki bunun yerine Allah korkusunu oluşturmak için hiçbir şey yapmıyoruz.

Biz şunu diyoruz:"Bak oğlum/kızım, Kuran da böyle yazıyor bunu yapmak zorundasın. Yapmazsan dışlarız, ederiz.".
      Bunun yerine neden bu davranışları yapmaması gerektiğini öğretemiyoruz. Biz hep din'i herşey den yüce tutuyoruz. Tabiki de din herşeyden yüce fakat kişi insanları tanıyamıyor. Önce kendisinin bir insan olduğunu, bir cinsin diğer bir cinse nasıl zarar vereceğini öğretmiyoruz. Direk bunları geçip Rabbimizin yasalarını empoze ediyoruz. Adam nerede o yasayı kullanacağını çözemiyor bu sefer. Gelişen kültüre de bu yüzden ayak uyduramıyor.
      Bence herkesden önce edebi öğreten kişinin belli vasıflar edinmesi lazım

• Sen kendi bildiğini yaşa...
    Senin gibi düşünenlerin sayısı da fazla,
    düşünmeyenlerin de...

0|0
    0|0
  • Açık kadından etkilendiğin , erkeği pontansiyel sapık olarak algıladığın (ki kendi içinden gelen bu sapkın duygular her erkekte var sanıyorsun) sen sapık oluyor, ve açık bayanların taciz etmeden insan gözüyle bakamıyorsun.

0|0
    0|0
  • Bu konuda sana hak veriyorum fakat kişinin karakteristik özellikleri de bu konuda etkilidir. Bu yetişmeyle ilgili bir şey. Kimisi açıkların içinde dönüp bakmaz. Kimisi örtünün altını merak eder.

0|0
    0|0
  • Benim değerlerime hakaret etmediğin beni kısıtlamaya çalışmadığın sürece ne istersen iste banane

0|0
    0|0
  • açık olup olmamasına özgür olup olmamasına bakmakla pedofili ayrımı yapılmaz ama birilerinin hayatını burnunu sokmak bunu yap şunu yap demek zır bağnazlıktır

0|0
    0|0
    • Yukarıda herhangi bir karışma ifadesi yok.

• ya hocaların gibi kelime oyunları yapma senin yaptığın yobazlık sen gelmiş bana pedofiliden bahsediyorsun bırak ya sana daha cevabım olmaycak

• Kelime oyunu değil de sen anlamak istediğin gibi anlamaya çalışmışsın. Neyse canın sağ olsun güldürdün akşam akşam.

• Ooo.

0|0
    0|0
  • Bir söz hatırlattı bana yazdıkların. Eğer tanrıdan korktuğun için kötü şeyler yapmıyorsan sen zaten kötü bir insansın.
    İsteyen istediğini giyebilir. Ama açık giyiniyor diye tecavüz ederler sözünü insanların beynine kazıyarak tecavüzcüleri çoğalttık

1|0
    0|0
    • Yukarıda bir din ifadesi yok. Tecavüzü de masumlaştırmadım. Senin dediğin bambaşka bir konu.

Yükleniyor...