Annem kendini hitler sanmaya başladı sizinde aileniz böyle mi sorun bende midetay?

Gençler erkegim malum yani yok 1 saatten önce evde ol yok onu yapma, gece dışarı mı cıkılır , yok o kız ya ben beni seçersin sen bilirsin falan salak Salak konulara bağlamaya başladı iyice bende ambargoyu yardım 20yasındayım aqünideyim ya ne bu böyle diyip benle konuşmuyor üstüme oynuyor evde babamı salıyor üstüme boxcuyum babamda bişey diyemiyor bende karsısına geçip gülüyorum psikolojisi bozulsun diye nereye gider bu işin sonu şaka gibi bir hayat yaşamaya başladım eve giriyorum bana yemek vermiyor çamaşırlarımı kendim yıkıyorum ama istedigim gibi takılıyorum?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• tam olarak sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalış. Yani niye böyle yapıyor ve oturup düzgünce konuş. Babanlada konuş annenin sorunu neyse çözün. Gerekirse psikologla görüşsün. Yalnız ülkenin geneli böyle

0|0
    0|0
    • Menopoza girmiş olabilr mi

• olabilir açıkçası ama sen yinede güzelce karşına alıp konuş ama önce babanla görüş

En İyi Erkek Görüşü

• Öfkeyle annene bağırmaya veya kızmaya kalkma. Öyle az birşey çözersin. Annene iki yol sun ve kendisi karar vermesi için bırak.

Her genc muhakkak yaşadığı ve yaşamak istediği şeyler var. Annen eğer seninle arkadaş gibi olmak istiyorsa ve senin ondan birşey saklamanı istemiyorsa sana özgürlük tanıması gerek. Ama eğer sana baskı uygularsa senin yinede yapmak istediklerini annenden gizli yapabilme imkanın var. Yanlış yollara bulaşmadığını söylemelisin. Ya seni sıkmayacak ve seninle arkadaş gibi olucak ve sen rahatlıkla herşeyi annenle paylaşabiliceksin, ya da sen yapabiliceklerininden annenin haberi olmayacak. Kendisiyle güzel bir biçimde konuşmaya çalıs ve sor kendisine nasıl daha çok ister.

0|0
    0|0
    • Mantıklı kardeşim eline sağlık yorum için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• 15 yaşından beri anne babadan bağımsızım

0|0
    0|0
    • Bağımlılık ile alakalı degil dostum pek ys

• Ne bokscusu nan. Anne babaya el mi kaldiracaksin.

0|0
    0|0
    • Döverek dize getiremiycegini biliyor yani küçükten babam cok dönüyordu beni de

• O da doğru değil. Kendine vurulmasına engel ol ama sen de el kaldirma. Üzülürsün sonra.

• Sen de 20 yaşında birgenç olarak kendi kendine idare edeceksin, n'apalım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...