Sevgilisi olan erkekler daha mı çekici sizce?

Merhaba,

Sizce sevgilisi olan erkekler daha mı çekici, kızlar?

Geçenlerde öpüşürken bir kız beni baya süzdü. Metroya indiğimde de uzun süre bana baktı

Güncellemeler:
Güncel
Güncel2

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yanında sevgilisi varsa insanlar o kişi hakkında sevilmeye layık biri diye düşünüyor. Bu açıdan bakarsak biraz çekicilik katabilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Demek ki çekiciymiş dostum

0|1
    0|0
  • hiç bir ilgisi yok

0|0
    0|0
  • kız milleti öyle şeytan ki.. Başkasının olanı kıskanıp isteme arzusu, dürtüsü var doğalarında.. Öyle kıskançlar ki.. Kendi tecavüzcülerini kıskanırlar.. En zayıf tarafları da kıskançlıklarıdır... Oradan vuracaksın

0|0
    0|0
    • pardon da nedir bu kadın düşmanlığı sendeki? bir yorumunu okudum tesadüfen kadınlara demediğini bırakmamışsın profiline bir girdim her saniye yeni bir yorum yazıp kadınlar şeytan kadınlar bilmem ne tarzı saçma salak konuşuyorsun. bütün yanıtların kadınları rencide edecek türden. amacın ne sorabilir miyim?

• @levloenoe ki bunu diyen biri zeki olmuş olsaydı şu dakikalarını başkasının düşüncelerine karışarak harcamazdı.. Ki bu sadece benim başıma gelen bişeyde değil.. Çevremde ki arkadaşlarımın. Dostlarımında başına gelen bişey.. Hepsinin ifadesi üzgün. Güveni kırılmıştı.. Ha bana gelirsek.. Ben çokta güzel alıyorum intikamımı sen rahat ol.. Yani bugün bana bunu yapan içinden bir oh çekerek uzaklaşamıyor

• Zekadan kastın budur senin gibi gerizekalıların çünkü

• Hiçbir alakası yok :D

0|0
    0|0
  • sana bir türlü anlam vermemiş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...